Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Malton Junior na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Malton Junior: pohled kupujících
Kupující otevírají The Strand with Somerset House and St. Mary's Church častěji než jakýkoli jiný obraz od Thomas Malton Junior: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkového počtu. Následují The South Front of the Senate House, and West End a Interior Of St. Paul's Cathedral. Thomas Malton Junior získal celkem 800 návštěv: 300 na stránce umělce a 500 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 800 návštěv. Výsledek je jasný: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 33% návštěv, přestože tvoří pouze 17% katalogu.
Thomas Malton Junior: 5 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
5 obrazů autora Thomas Malton Junior s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Thomas Malton Junior podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Thomas Malton Junior?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Thomas Malton Junior odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,7% | 16,7% |
| Měkké stínění | 13,3% | 16,7% |
| Střední jas | 50,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 26,7% | 16,7% |
| Luminózní | 3,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 70,0% | 83,3% |
| Jemné odstíny | 23,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 3,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,3% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 66,7% | 50,0% |
| Zemité tóny | 29,2% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 4,2% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 66,7% |
| Vyvážená | 33,3% | 16,7% |
| Živobylé | 6,7% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 13,3% | 16,7% |
| Vyvážený | 3,3% | 16,7% |
| Výrazný | 26,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 56,7% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,7% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 33,3% |
Která díla Thomas Malton Junior zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westminster Abbey From The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Street, Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King's Parade, Cambridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Newgate prison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harewood House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hall''s Library At Margate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New College Ante-chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen's square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The royal crescent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Thomas Malton Junior?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Thomas Malton Junior a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 400 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 400 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Thomas Malton Junior na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Thomas Malton Junior má nejvíce prohlédnutí?
- The Strand with Somerset House and St. Mary's Church: 200 prohlédnutí, což představuje 33% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 5 obrazů.
Jak velkou je komunitou Thomas Malton Junior?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce umělce a 500 u obrazů.
Jaký styl malby od Thomas Malton Junior přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 33% návštěv, 17% katalogu.