Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Robson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Robson: pohled kupujících
Kupující otevírají Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie) častěji než jakýkoli jiný obraz od Thomas Robson: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Následují The Triumph of Silenus (copy after the studio of Peter Paul Rubens) a The Orator (copy after the studio of Frans Hals). Thomas Robson získal celkem 2 400 návštěv: 900 na stránce umělce a 1 500 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 900 návštěv. Výsledek je jasný: Ztlumené (Nasycení barev) si připomíná 42% návštěv, přestože tvoří pouze 23% katalogu.
Thomas Robson: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Thomas Robson s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie)
200 návštěv · 10,5%
-
2
The Triumph of Silenus (copy after the studio of Peter Paul Rubens)
200 návštěv · 10,5%
-
3
The Orator (copy after the studio of Frans Hals)
200 návštěv · 10,5%
-
4
The Usurer
200 návštěv · 10,5%
-
5
James Kendrick, Senior (1771–1847), MD, FRS, 1836
100 návštěv · 5,3%
-
6
Columbus and the Egg (copy after William Hogarth)
100 návštěv · 5,3%
-
7
Christ Appearing to Mary Magdalene (copy after Titian)
100 návštěv · 5,3%
-
8
Head of a Matron (copy after Ferdinand Bol)
100 návštěv · 5,3%
-
9
The Three Trees (copy after Rembrandt van Rijn)
100 návštěv · 5,3%
-
10
Landscape with Cattle (copy after Aelbert Cuyp)
100 návštěv · 5,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Thomas Robson podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Thomas Robson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Thomas Robson odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 80,8% | 84,2% |
| Měkké stínění | 17,0% | 10,5% |
| Střední jas | 2,1% | 5,3% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,4% | 42,1% |
| Jemné odstíny | 44,7% | 31,6% |
| Vyvážená jemnost | 27,7% | 26,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 63,8% | 57,9% |
| Vyvážená | 31,9% | 42,1% |
| Živobylé | 4,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 42,5% | 47,4% |
| Jemný | 29,8% | 15,8% |
| Vyvážený | 6,4% | 5,3% |
| Výrazný | 8,5% | 21,1% |
| Prohlášení | 12,8% | 10,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,3% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 61,7% | 79,0% |
| Jednotná paleta | 31,9% | 10,5% |
Která díla Thomas Robson zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Captain Peter Bover (1772–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Kendrick, Senior (177… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures (cop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Family (copy after Nic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob and Laban (copy after… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Recluse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter Hendrick Marten… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Usurer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Seddon Scowcroft (1801… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Girl at a Window (copy afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Thomas Robson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| švédsky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Thomas Robson a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 200 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O Thomas Robson na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Thomas Robson má nejvíce prohlédnutí?
- Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie): 200 prohlédnutí, což představuje 10% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Thomas Robson?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců, 900 na stránce umělce a 1 500 u obrazů.
Jaký styl malby od Thomas Robson přitahuje kupující?
- Obrazy typu Ztlumené (Nasycení barev): 42% návštěv, 23% katalogu.