Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Whitcombe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Whitcombe: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Thomas Whitcombe na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Hms 'blenheim': 400 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Hms Diadem At Capture Of Good Hope - a Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Thomas Whitcombe celkem zaznamenal 3 300 návštěv, z toho 1 100 na stránce umělce a 2 200 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 2 500 návštěvami. Kupující prohlížejí počítače (100%). Kupující mají sklon k Jemný (Kontrast): tvoří to 38% návštěv, oproti 10% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Thomas Whitcombe, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Thomas Whitcombe, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Hms 'blenheim'
400 návštěv · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 návštěv · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 návštěv · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 návštěv · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 návštěv · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 návštěv · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 návštěv · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 návštěv · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 návštěv · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 návštěv · 3,8%
Jaký zájem si měsíčně získává Thomas Whitcombe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 900 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Thomas Whitcombe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Thomas Whitcombe?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 30,8% |
| Střední jas | 26,0% | 46,2% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 15,4% |
| Luminózní | 16,0% | 7,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 42,3% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 19,2% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 15,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 23,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,9% | 30,4% |
| Zemité tóny | 42,1% | 47,8% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 21,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 48,0% | 34,6% |
| Vyvážená | 46,0% | 38,5% |
| Živobylé | 6,0% | 26,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 38,5% |
| Vyvážený | 8,0% | 3,9% |
| Výrazný | 26,0% | 19,2% |
| Prohlášení | 50,0% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 3,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 19,2% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 26,9% |
Které obrazy od Thomas Whitcombe jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Thomas Whitcombe?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 100,0% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Thomas Whitcombe?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Thomas Whitcombe a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Thomas Whitcombe: časté dotazy
Které obrazy od Thomas Whitcombe jsou nejžádanější?
- Hms 'blenheim' vede s 400 návštěvami (15% z celkového počtu zobrazení Thomas Whitcombe). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Thomas Whitcombe?
- 3 300 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce a 2 200 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Thomas Whitcombe?
- Kupující prohlížejí na počítače (100%); počítače představují 100% návštěv.
Který typ obrazů od Thomas Whitcombe kupující preferují?
- Jemný (Kontrast): 38% návštěv pro 10% katalogu.