Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tosa Mitsuoki na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tosa Mitsuoki: údaje, které mají význam
Murasaki Shikibu Gazing at the Moon (Murasaki Shikibu kangetsu zu) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Tosa Mitsuoki: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Egrets and Cotton Roses a Portraits of Three Famous Poets: Hitomaro (M) ・Ise (R) ・Komachi (L). Celkem 900 návštěv: 800 na stránce umělce a 100 u obrazů. Nárůst o 200% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Srp 2026 s 400 návštěvami. Reflektivní (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 33% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Tosa Mitsuoki podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Tosa Mitsuoki, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Tosa Mitsuoki?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
0
Srp 2026
300
100
Zář 2026
100
0
Říj 2026
300
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Tosa Mitsuoki?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Tosa Mitsuoki?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
100,0%
Pokojný
50,0%
0,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
14,3%
12,5%
Střední jas
35,7%
37,5%
Jasná rovnováha
50,0%
50,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
14,3%
0,0%
Vyvážená jemnost
71,4%
100,0%
Jasná barevná přítomnost
14,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
50,0%
50,0%
Zemité tóny
35,7%
50,0%
Tmavé tóny
14,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
0,0%
0,0%
Vyvážená
57,1%
50,0%
Živobylé
42,9%
50,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,6%
0,0%
Jemný
35,7%
50,0%
Vyvážený
7,1%
0,0%
Výrazný
14,3%
25,0%
Prohlášení
14,3%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
14,3%
0,0%
Jednotná paleta
85,7%
100,0%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Tosa Mitsuoki?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Murasaki Shikibu Gazing at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait-Icon of Murasaki S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Quail and Autumn Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flowering Cherry with Poem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowering Cherry and Autumn…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bamboo and Fences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bamboo and Fences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn Maples with Poem Sli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Hojo Ujinaga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Murasaki Shi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení diváků Tosa Mitsuoki podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
300
42,9%
francouzsky
200
28,6%
anglicky
100
14,3%
španělsky
100
14,3%
Kolik je denní návštěvnost u Tosa Mitsuoki a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
100
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
900
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
900
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
300
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
1 100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
400
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
1 300
čt 26 Lis (předpověď)
0
Počet dotazů na Tosa Mitsuoki
Který obraz od Tosa Mitsuoki má nejvíce zhlédnutí?
Murasaki Shikibu Gazing at the Moon (Murasaki Shikibu kangetsu zu), s 400 návštěvami nebo 50% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Tosa Mitsuoki na AllPaintingsStore.com?
900 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 100 u obrazů).
Existuje nějaký styl Tosa Mitsuoki, který návštěvníci preferují?
Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 33% katalogu.