Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vasilij Grigorjevič Perov na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Vasilij Grigorjevič Perov: pohled kupujících
Kupující otevírají Last Journey častěji než jakýkoli jiný obraz od Vasilij Grigorjevič Perov: 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Následují The conversation at the round table a A Drowned Woman (also known as Found Drowned). Vasilij Grigorjevič Perov získal celkem 8 100 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 6 600 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 1000% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 6 600 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (83%), telefony (14%) a tablety (4%). Výsledek je jasný: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Vasilij Grigorjevič Perov: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Vasilij Grigorjevič Perov s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Last Journey, 1865
800 návštěv · 11,4%
-
2
The conversation at the round table, 1866
400 návštěv · 5,7%
-
3
A Drowned Woman (also known as Found Drowned), 1867
300 návštěv · 4,3%
-
4
Fishing
300 návštěv · 4,3%
-
5
Pugachev`s Judgement, 1875
200 návštěv · 2,9%
-
6
Portrait of the Historian Mikhail Pogodin, 1872
200 návštěv · 2,9%
-
7
Scouts at Sevastopol, 1874
200 návštěv · 2,9%
-
8
Portrait of the composer P.S. Campione, 1872
200 návštěv · 2,9%
-
9
Art teacher, 1867
200 návštěv · 2,9%
-
10
By train, 1879
200 návštěv · 2,9%
Jak se mění počet návštěv stránky Vasilij Grigorjevič Perov podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 1 200 | 5 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 800 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Vasilij Grigorjevič Perov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Vasilij Grigorjevič Perov odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 21,4% |
| Měkké stínění | 32,0% | 42,9% |
| Střední jas | 26,0% | 24,3% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 8,6% |
| Luminózní | 4,0% | 2,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 76,0% | 45,7% |
| Jemné odstíny | 14,0% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 12,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 5,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,3% | 63,8% |
| Neutrální tóny | 43,3% | 25,5% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 10,6% |
| Monochromní | 3,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 78,0% | 57,1% |
| Vyvážená | 22,0% | 35,7% |
| Živobylé | 0,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 5,7% |
| Jemný | 34,0% | 28,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 22,9% |
| Výrazný | 24,0% | 22,9% |
| Prohlášení | 24,0% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 21,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 8,6% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 27,1% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 25,7% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 17,1% |
Která díla Vasilij Grigorjevič Perov zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Incorrigible One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self-Educating Caretaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Elderly Woma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The farmer in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arriving at an the inquiry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Last Journey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 200 |
| The conversation at the rou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Vasilij Grigorjevič Perov podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 700 | 82,7% |
| telefony | 1 100 | 13,6% |
| tablety | 300 | 3,7% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Vasilij Grigorjevič Perov?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| rusky | 200 | 40,0% |
| arabsky | 100 | 20,0% |
| anglicky | 100 | 20,0% |
| estonsky | 100 | 20,0% |
Kolik denních návštěv má Vasilij Grigorjevič Perov a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 400 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O Vasilij Grigorjevič Perov na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Vasilij Grigorjevič Perov má nejvíce prohlédnutí?
- Last Journey: 800 prohlédnutí, což představuje 11% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Vasilij Grigorjevič Perov?
- 8 100 návštěv za dvanáct měsíců, 1 500 na stránce umělce a 6 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Vasilij Grigorjevič Perov?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (83%), telefony (14%) a tablety (4%); na prvním místě je počítače se zastoupením 83%.
Jaký styl malby od Vasilij Grigorjevič Perov přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jemné odstíny (Nasycení barev): 36% návštěv, 14% katalogu.