Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vincent Clare na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Vincent Clare: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Vincent Clare na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank: 300 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Greengages, Plums And Grapes a Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Vincent Clare celkem zaznamenal 2 000 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 700 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 900 návštěvami. Kupující mají sklon k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří to 71% návštěv, oproti 58% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Vincent Clare, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Vincent Clare, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 návštěv · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 návštěv · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 návštěv · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 návštěv · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 návštěv · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 návštěv · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 návštěv · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 návštěv · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 návštěv · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 návštěv · 4,8%
Jaký zájem si měsíčně získává Vincent Clare?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Vincent Clare?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Vincent Clare?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 9,5% |
| Měkké stínění | 60,0% | 66,7% |
| Střední jas | 12,0% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 4,8% |
| Luminózní | 2,0% | 4,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 4,8% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 19,1% |
| Vyvážená jemnost | 70,0% | 71,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 4,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,0% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 12,0% | 4,8% |
| Neutrální tóny | 6,0% | 9,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,0% | 19,1% |
| Vyvážená | 90,0% | 76,2% |
| Živobylé | 4,0% | 4,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 32,0% | 23,8% |
| Vyvážený | 14,0% | 23,8% |
| Výrazný | 32,0% | 38,1% |
| Prohlášení | 14,0% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmonie | 24,0% | 9,5% |
| Silná barevná jednotnost | 58,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Které obrazy od Vincent Clare jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 's Pigs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nelson And His Companions I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apple Blossom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Blossom And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Skirts Of Duncans Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greengages In A Wicker Bask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apple Blossom And A Bird's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Apples With Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life Of Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Vincent Clare?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Vincent Clare a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Vincent Clare: časté dotazy
Které obrazy od Vincent Clare jsou nejžádanější?
- Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank vede s 300 návštěvami (14% z celkového počtu zobrazení Vincent Clare). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Vincent Clare?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 700 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Vincent Clare kupující preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 71% návštěv pro 58% katalogu.