Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Dendy Sadler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Walter Dendy Sadler: údaje, které mají význam
The Village Postman je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Walter Dendy Sadler: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The suitor a Friday. Celkem 1 400 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Výrazný (Kontrast) je preferovaným stylem: 67% návštěv, 23% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Walter Dendy Sadler podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Walter Dendy Sadler, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Village Postman
300 návštěv · 20,0%
-
2
The suitor
200 návštěv · 13,3%
-
3
Friday, 1882
100 návštěv · 6,7%
-
4
The End Of The Skein
100 návštěv · 6,7%
-
5
London to York Times Up Gentlemen
100 návštěv · 6,7%
-
6
Darby And Joan
100 návštěv · 6,7%
-
7
The Bagman's Toast 'Sweethearts and Wives'
100 návštěv · 6,7%
-
8
Health To The Bride
100 návštěv · 6,7%
-
9
A Breach Of Promise
100 návštěv · 6,7%
-
10
The Christening
100 návštěv · 6,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Walter Dendy Sadler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Walter Dendy Sadler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Walter Dendy Sadler?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 25,0% | 13,3% |
| Měkké stínění | 31,2% | 53,3% |
| Střední jas | 37,5% | 26,7% |
| Jasná rovnováha | 4,2% | 6,7% |
| Luminózní | 2,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 40,0% |
| Jemné odstíny | 20,8% | 26,7% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 6,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,8% | 26,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,2% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 35,9% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 15,4% | 12,5% |
| Monochromní | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,2% | 26,7% |
| Vyvážená | 58,3% | 53,3% |
| Živobylé | 10,4% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,4% | 0,0% |
| Jemný | 10,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 20,0% |
| Výrazný | 22,9% | 66,7% |
| Prohlášení | 43,8% | 13,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,6% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,4% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,4% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 45,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 18,8% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Walter Dendy Sadler?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Breach of Promise - Walte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The End Of The Skein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| No Enthusiast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monks Repast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to York Times Up Gen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Camp Of The Amalekit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to York Time-s Up Ge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last of the vintage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plaitiff and defendant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Walter Dendy Sadler podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| japonsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Walter Dendy Sadler a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 300 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 500 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 500 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 600 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 700 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na Walter Dendy Sadler
Který obraz od Walter Dendy Sadler má nejvíce zhlédnutí?
- The Village Postman, s 300 návštěvami nebo 20% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Walter Dendy Sadler na AllPaintingsStore.com?
- 1 400 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 1 100 u obrazů).
Existuje nějaký styl Walter Dendy Sadler, který návštěvníci preferují?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 67% návštěv oproti 23% katalogu.