Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Greaves na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Walter Greaves: pohled kupujících
Kupující otevírají Reginald Blunt častěji než jakýkoli jiný obraz od Walter Greaves: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkového počtu. Následují The Haymarket a Cheyne Walk, Chelsea. Walter Greaves získal celkem 4 200 návštěv: 900 na stránce umělce a 3 300 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 100% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 3 500 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (93%), tablety (5%) a telefony (2%). Výsledek je jasný: Jemný (Kontrast) si připomíná 32% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.
Walter Greaves: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Walter Greaves s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Reginald Blunt
300 návštěv · 7,9%
-
2
The Haymarket
300 návštěv · 7,9%
-
3
Cheyne Walk, Chelsea
300 návštěv · 7,9%
-
4
Whistler Painting In His Studio
300 návštěv · 7,9%
-
5
Nocturne, Battersea Reach, London
200 návštěv · 5,3%
-
6
The Frozen Thames
200 návštěv · 5,3%
-
7
Chelsea Parish Church, London
200 návštěv · 5,3%
-
8
The Street Singer
200 návštěv · 5,3%
-
9
Old Battersea Bridge -
200 návštěv · 5,3%
-
10
Self Portrait
200 návštěv · 5,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Walter Greaves podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 2 800 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Walter Greaves?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Walter Greaves odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 15,8% |
| Měkké stínění | 14,0% | 18,4% |
| Střední jas | 46,0% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 28,9% |
| Luminózní | 12,0% | 5,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 34,2% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 31,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 31,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 2,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 51,4% | 64,0% |
| Zemité tóny | 28,6% | 28,0% |
| Tmavé tóny | 11,4% | 4,0% |
| Monochromní | 8,6% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 28,9% |
| Vyvážená | 50,0% | 60,5% |
| Živobylé | 12,0% | 10,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 7,9% |
| Jemný | 12,0% | 31,6% |
| Vyvážený | 22,0% | 15,8% |
| Výrazný | 8,0% | 18,4% |
| Prohlášení | 30,0% | 26,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 21,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 18,4% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 2,6% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 26,3% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 31,6% |
Která díla Walter Greaves zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James McNeill Whistler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Carlyle, 1795 - 1881… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. A. M. Whistler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Artist Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Battersea Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gray and Silver: A Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Black Lion, Chelsea by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chelsea Lime Wharf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Swan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Walter Greaves podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 900 | 92,9% |
| tablety | 200 | 4,8% |
| telefony | 100 | 2,4% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Walter Greaves?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| finsky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Walter Greaves a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O Walter Greaves na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Walter Greaves má nejvíce prohlédnutí?
- Reginald Blunt: 300 prohlédnutí, což představuje 8% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Walter Greaves?
- 4 200 návštěv za dvanáct měsíců, 900 na stránce umělce a 3 300 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Walter Greaves?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (93%), tablety (5%) a telefony (2%); na prvním místě je počítače se zastoupením 93%.
Jaký styl malby od Walter Greaves přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jemný (Kontrast): 32% návštěv, 12% katalogu.