Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Wilhelm von Kaulbach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Wilhelm von Kaulbach: údaje, které mají význam
Zničení Jeruzaléma Titusem je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Wilhelm von Kaulbach: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 42% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Great Frieze a Der Babelthurm Merz Nach Wilhelm Von Kaulbach. Celkem 2 600 návštěv: 800 na stránce umělce a 1 800 u obrazů. Nárůst o 600% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Vyvážená jemnost (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 47% návštěv, 21% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Wilhelm von Kaulbach podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Wilhelm von Kaulbach, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Zničení Jeruzaléma Titusem, 1846
800 návštěv · 42,1%
-
2
The Great Frieze, 1848
300 návštěv · 15,8%
-
3
Der Babelthurm Merz Nach Wilhelm Von Kaulbach
300 návštěv · 15,8%
-
4
Entwürfe Zu Fresken An Der Neuen Pinakothek
100 návštěv · 5,3%
-
5
Schmetterlinge
100 návštěv · 5,3%
-
6
Die Zerstorung Jerusalems Gustav Eilers Nach Wilhelm Von Kaulbach
100 návštěv · 5,3%
-
7
Homer Und Die Griechen Raab Nach Wilhelm Von Kaulbach
100 návštěv · 5,3%
-
8
Die Hunnenschlacht Raab Nach Wilhelm Von Kaulbach
100 návštěv · 5,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Wilhelm von Kaulbach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 600 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Wilhelm von Kaulbach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Wilhelm von Kaulbach?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 5,3% |
| Měkké stínění | 21,4% | 42,1% |
| Střední jas | 21,4% | 5,3% |
| Jasná rovnováha | 42,9% | 47,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 31,6% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 47,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 52,6% |
| Neutrální tóny | 35,7% | 31,6% |
| Monochromní | 7,1% | 15,8% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 36,8% |
| Vyvážená | 42,9% | 63,2% |
| Živobylé | 7,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,3% | 21,1% |
| Jemný | 21,4% | 10,5% |
| Vyvážený | 14,3% | 21,1% |
| Výrazný | 21,4% | 5,3% |
| Prohlášení | 28,6% | 42,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,1% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 15,8% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 64,3% | 63,2% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 15,8% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Wilhelm von Kaulbach?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zničení Jeruzaléma Titusem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 400 |
| Princess Adelgunde Of Bavar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Qeen Marie Of Hanover And H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schmetterlinge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Zerstörung Jerusalems Durch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Kreuzfahrer Vor Jerusal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Artists Make Their S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entwürfe Zu Fresken An Der… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Die Zerstorung Jerusalems G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Great Frieze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Wilhelm von Kaulbach podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Wilhelm von Kaulbach a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Wilhelm von Kaulbach
Který obraz od Wilhelm von Kaulbach má nejvíce zhlédnutí?
- Zničení Jeruzaléma Titusem, s 800 návštěvami nebo 42% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Wilhelm von Kaulbach na AllPaintingsStore.com?
- 2 600 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 1 800 u obrazů).
Existuje nějaký styl Wilhelm von Kaulbach, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 47% návštěv oproti 21% katalogu.