Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Willem Van Mieris na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Willem Van Mieris: pohled kupujících
Kupující otevírají Landscape with Ruins, Nymphs Bathing častěji než jakýkoli jiný obraz od Willem Van Mieris: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Následují Interior with a Cavalier and Lady a LE MARCHAND DE GIBIER. Willem Van Mieris získal celkem 2 500 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 900 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 50% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 100 návštěv. Výsledek je jasný: Výrazný (Kontrast) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 16% katalogu.
Willem Van Mieris: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Willem Van Mieris s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Willem Van Mieris podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
600
1 500
Srp 2026
0
200
Zář 2026
0
100
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Willem Van Mieris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Willem Van Mieris odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
86,7%
92,3%
Dramatický
6,7%
7,7%
Romantický
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
40,0%
15,4%
Romantický
20,0%
38,5%
Reflektivní
13,3%
30,8%
Melancholický
13,3%
7,7%
Napětí
6,7%
7,7%
Dramatický
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
70,3%
50,0%
Měkké stínění
16,2%
22,7%
Střední jas
8,1%
22,7%
Jasná rovnováha
5,4%
4,5%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,5%
45,5%
Jemné odstíny
35,1%
45,5%
Vyvážená jemnost
18,9%
4,5%
Jasná barevná přítomnost
5,4%
4,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
86,7%
86,7%
Tmavé tóny
6,7%
6,7%
Neutrální tóny
6,7%
6,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
48,6%
45,5%
Vyvážená
46,0%
50,0%
Živobylé
5,4%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,2%
4,5%
Jemný
18,9%
18,2%
Vyvážený
24,3%
13,6%
Výrazný
16,2%
36,4%
Prohlášení
24,3%
27,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,9%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
5,4%
4,5%
Vyvážená harmonie
21,6%
18,2%
Silná barevná jednotnost
46,0%
45,5%
Jednotná paleta
8,1%
4,5%
Která díla Willem Van Mieris zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
LES BULLES DE SAVON
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greengrocer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA CUISINIERE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Expulsion of Hagar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Escaped Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children's Games
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE MARCHAND DE GIBIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bacchanalian Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins, Nymph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Willem Van Mieris?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Willem Van Mieris a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
100
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
O Willem Van Mieris na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Willem Van Mieris má nejvíce prohlédnutí?
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing: 400 prohlédnutí, což představuje 18% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Willem Van Mieris?
2 500 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 1 900 u obrazů.
Jaký styl malby od Willem Van Mieris přitahuje kupující?
Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 36% návštěv, 16% katalogu.