Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vilém Brymner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Vilém Brymner: údaje, které mají význam
Champ-de-Mars, Winter je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Vilém Brymner: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 28% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Summer Landscape a In the Orchard (also known as Spring). Celkem 2 000 návštěv: 900 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Klidná (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 83% návštěv, 20% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Vilém Brymner podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Vilém Brymner, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Vilém Brymner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
400
900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
400
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Vilém Brymner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Vilém Brymner?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
50,0%
83,3%
Pokojný
40,0%
16,7%
Romantický
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
20,0%
83,3%
Pokojný
30,0%
16,7%
Reflektivní
20,0%
0,0%
Melancholický
10,0%
0,0%
Romantický
10,0%
0,0%
Závažný a tklivý
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
17,6%
5,6%
Měkké stínění
29,4%
27,8%
Střední jas
35,3%
16,7%
Jasná rovnováha
14,7%
22,2%
Luminózní
2,9%
27,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,7%
0,0%
Jemné odstíny
44,1%
66,7%
Vyvážená jemnost
29,4%
22,2%
Jasná barevná přítomnost
11,8%
11,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
33,3%
Neutrální tóny
23,1%
53,3%
Tmavé tóny
15,4%
6,7%
Přírodní motivy
3,9%
6,7%
Monochromní
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
17,6%
0,0%
Vyvážená
67,7%
77,8%
Živobylé
14,7%
22,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,7%
0,0%
Jemný
14,7%
5,6%
Vyvážený
2,9%
0,0%
Výrazný
17,6%
5,6%
Prohlášení
50,0%
88,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,8%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
8,8%
11,1%
Vyvážená harmonie
11,8%
5,6%
Silná barevná jednotnost
55,9%
83,3%
Jednotná paleta
14,7%
0,0%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Vilém Brymner?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Champ-de-Mars, Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crazy Patchwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The old spinner, île d'Orlé…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Four Girls in a Meadow, Bai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
With Dolly at the Sabot-mak…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In County Cork, Ireland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Picture Book
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the shade of the apple t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Haying near Quegec, Beaupré
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jaké je rozdělení diváků Vilém Brymner podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
polsky
400
100,0%
Kolik je denní návštěvnost u Vilém Brymner a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
300
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Počet dotazů na Vilém Brymner
Který obraz od Vilém Brymner má nejvíce zhlédnutí?
Champ-de-Mars, Winter, s 500 návštěvami nebo 28% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Vilém Brymner na AllPaintingsStore.com?
2 000 za dvanáct měsíců (900 na stránce umělce, 1 100 u obrazů).
Existuje nějaký styl Vilém Brymner, který návštěvníci preferují?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 83% návštěv oproti 20% katalogu.