Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Darling Mckay na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Darling Mckay: údaje, které mají význam
The Nungate Bridge, Haddington je nejčastěji prohlíženým dílem umělce William Darling Mckay: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 15% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Working in the Fields a The Ford. Celkem 1 400 návštěv: 500 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Střední jas (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 92% návštěv, 62% katalogu.
Top 10 obrazů umělce William Darling Mckay podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz William Darling Mckay, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The Nungate Bridge, Haddington, 1901
200 návštěv · 15,4%
-
2
Working in the Fields
200 návštěv · 15,4%
-
3
The Ford
100 návštěv · 7,7%
-
4
Field Workers with Horse and Cart
100 návštěv · 7,7%
-
5
A Sunset View of Aberlady Bay, Low Tide
100 návštěv · 7,7%
-
6
Studies of Farm Horses
100 návštěv · 7,7%
-
7
Portrait of a Man Wearing a Wide Brimmed Hat
100 návštěv · 7,7%
-
8
Seated Child Reading a Newspaper
100 návštěv · 7,7%
-
9
Landscape, Harrowing
100 návštěv · 7,7%
-
10
Sheep Folded on Turnips
100 návštěv · 7,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky William Darling Mckay?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora William Darling Mckay?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora William Darling Mckay?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 17,5% | 7,7% |
| Střední jas | 62,5% | 92,3% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 37,5% | 38,5% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 46,2% |
| Vyvážená jemnost | 17,5% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,5% | 7,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 63,6% |
| Neutrální tóny | 27,3% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 6,1% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 7,7% |
| Vyvážená | 60,0% | 84,6% |
| Živobylé | 10,0% | 7,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 7,7% |
| Jemný | 25,0% | 23,1% |
| Vyvážený | 12,5% | 15,4% |
| Výrazný | 17,5% | 30,8% |
| Prohlášení | 25,0% | 23,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,0% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 38,5% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 7,7% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora William Darling Mckay?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casting for Trout | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape (River Tyne near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field Workers Digging Potat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Feeding Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turnip Singlers – A Hard Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Children around a Tab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corn Stooks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků William Darling Mckay podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u William Darling Mckay a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na William Darling Mckay
Který obraz od William Darling Mckay má nejvíce zhlédnutí?
- The Nungate Bridge, Haddington, s 200 návštěvami nebo 15% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má William Darling Mckay na AllPaintingsStore.com?
- 1 400 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl William Darling Mckay, který návštěvníci preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 92% návštěv oproti 62% katalogu.