Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Xavier Valls na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Xavier Valls: údaje, které mají význam
Untitled (664) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Xavier Valls: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Untitled (534) a Untitled (936). Celkem 5 400 návštěv: 2 900 na stránce umělce a 2 500 u obrazů. Nárůst o 75% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Srp 2026 s 1 800 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%). Jasná rovnováha (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 35% návštěv, 20% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Xavier Valls podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Xavier Valls, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Untitled (664)
300 návštěv · 8,8%
-
2
Untitled (534)
300 návštěv · 8,8%
-
3
Untitled (936)
300 návštěv · 8,8%
-
4
Untitled (453)
200 návštěv · 5,9%
-
5
Untitled (136)
200 návštěv · 5,9%
-
6
Untitled (238)
200 návštěv · 5,9%
-
7
Untitled (284)
200 návštěv · 5,9%
-
8
Untitled (819)
200 návštěv · 5,9%
-
9
Untitled (522)
100 návštěv · 2,9%
-
10
Untitled (899)
100 návštěv · 2,9%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Xavier Valls?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 300 |
| Srp 2026 | 700 | 1 100 |
| Zář 2026 | 800 | 0 |
| Říj 2026 | 1 300 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Xavier Valls?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z obrazů autora Xavier Valls?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,0% | 8,8% |
| Střední jas | 4,0% | 11,8% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 35,3% |
| Luminózní | 74,0% | 44,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 29,4% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 38,2% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 23,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 8,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 75,5% | 74,2% |
| Pastelové barvy | 18,4% | 9,7% |
| Zemité tóny | 4,1% | 9,7% |
| Tmavé tóny | 2,0% | 6,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 14,7% |
| Vyvážená | 64,0% | 58,8% |
| Živobylé | 24,0% | 26,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 60,0% | 47,1% |
| Jemný | 18,0% | 17,6% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 14,7% |
| Prohlášení | 12,0% | 20,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 17,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 14,7% |
| Silná barevná jednotnost | 56,0% | 58,8% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 2,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Xavier Valls?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (534) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (238) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (359) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (632) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (151) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (453) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (927) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Xavier Valls?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 53,7% |
| telefony | 2 400 | 44,4% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Jaké je rozdělení diváků Xavier Valls podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 1 200 | 92,3% |
| rusky | 100 | 7,7% |
Kolik je denní návštěvnost u Xavier Valls a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 300 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 600 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 300 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 200 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Xavier Valls
Který obraz od Xavier Valls má nejvíce zhlédnutí?
- Untitled (664), s 300 návštěvami nebo 9% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Xavier Valls na AllPaintingsStore.com?
- 5 400 za dvanáct měsíců (2 900 na stránce umělce, 2 500 u obrazů).
Prohlíží se profil Xavier Valls častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%); nejvíce je využívá počítače s podílem 54%.
Existuje nějaký styl Xavier Valls, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 35% návštěv oproti 20% katalogu.