Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yves Tanguy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Yves Tanguy: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Yves Tanguy na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Indefinite Divisibility: 2 100 prohlídek, což představuje 27% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Slowly Toward The North a Multiplicatiion of the Arcs. Yves Tanguy celkem zaznamenal 10 800 návštěv, z toho 3 500 na stránce umělce a 7 300 u jednotlivých obrazů. Poptávka roste: počet návštěv vzrostl o 617% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 5 100 návštěvami. Kupující si prohlížejí v anglicky (45%), francouzsky (16%) a polsky (10%). Kupující prohlížejí počítače (67%), telefony (27%) a tablety (6%). Kupující mají sklon k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří to 48% návštěv, oproti 22% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Yves Tanguy, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Yves Tanguy, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
2 100 návštěv · 26,6%
-
2
Slowly Toward The North, 1942
1 900 návštěv · 24,1%
-
3
Multiplicatiion of the Arcs, 1954
1 100 návštěv · 13,9%
-
4
Řešidlo přehnanosti, 1932
500 návštěv · 6,3%
-
5
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 návštěv · 6,3%
-
6
Storm(Black Landscape), 1926
400 návštěv · 5,1%
-
7
Neznámý titul, 1926
400 návštěv · 5,1%
-
8
The Hostages, 1934
200 návštěv · 2,5%
-
9
The Travelling Performers, 1926
200 návštěv · 2,5%
-
10
Extinction des lumieres inutiles
200 návštěv · 2,5%
Jaký zájem si měsíčně získává Yves Tanguy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 600 |
| Čec 2026 | 900 | 4 200 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 2 300 | 2 000 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Yves Tanguy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Yves Tanguy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 31,6% |
| Měkké stínění | 14,8% | 2,5% |
| Střední jas | 33,3% | 24,1% |
| Jasná rovnováha | 29,6% | 39,2% |
| Luminózní | 11,1% | 2,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 55,6% | 64,6% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 29,1% |
| Vyvážená jemnost | 11,1% | 6,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,5% | 90,5% |
| Zemité tóny | 17,6% | 9,5% |
| Pastelové barvy | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,7% | 57,0% |
| Vyvážená | 51,8% | 36,7% |
| Živobylé | 7,4% | 6,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,1% | 2,5% |
| Jemný | 18,5% | 36,7% |
| Vyvážený | 3,7% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 11,4% |
| Prohlášení | 44,4% | 49,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,9% | 13,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,9% | 32,9% |
| Vyvážená harmonie | 18,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,2% | 48,1% |
| Jednotná paleta | 7,4% | 5,1% |
Které obrazy od Yves Tanguy jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řešidlo přehnanosti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Multiplicatiion of the Arcs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 |
| Slowly Toward The North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 |
| Neznámý titul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue Bed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Travelling Performers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Yves Tanguy?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 200 | 66,7% |
| telefony | 2 900 | 26,9% |
| tablety | 700 | 6,5% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Yves Tanguy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 1 400 | 45,2% |
| francouzsky | 500 | 16,1% |
| polsky | 300 | 9,7% |
| německy | 200 | 6,5% |
| španělsky | 100 | 3,2% |
| finsky | 100 | 3,2% |
| italsky | 100 | 3,2% |
| korejsky | 100 | 3,2% |
| portugalsky | 100 | 3,2% |
| rusky | 100 | 3,2% |
Kolik je denní návštěvnost u Yves Tanguy a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 300 |
| út 29 Zář | 500 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 500 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 400 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 400 |
| so 17 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 500 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 400 |
| so 24 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 300 |
| út 27 Říj (předpověď) | 500 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 500 |
| so 31 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 300 |
| út 3 Lis (předpověď) | 600 |
Yves Tanguy: časté dotazy
Které obrazy od Yves Tanguy jsou nejžádanější?
- Indefinite Divisibility vede s 2 100 návštěvami (27% z celkového počtu zobrazení Yves Tanguy). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Yves Tanguy?
- 10 800 návštěv za dvanáct měsíců: 3 500 na stránce umělce a 7 300 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Yves Tanguy?
- Kupující prohlížejí na počítače (67%), telefony (27%) a tablety (6%); počítače představují 67% návštěv.
Jakými jazyky se používají návštěvníci Yves Tanguy?
- anglicky (45%), francouzsky (16%) a polsky (10%). Nejčastěji používaným jazykem je anglicky s podílem 45%.
Který typ obrazů od Yves Tanguy kupující preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 48% návštěv pro 22% katalogu.