Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Zhang Daqian na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Zhang Daqian: údaje, které mají význam
Autumn Mountains at Dawn je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Zhang Daqian: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Spring Clouds on a Rural River a LOTUS WITH DEW. Celkem 2 300 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Střední jas (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 26% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Zhang Daqian podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Zhang Daqian, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Autumn Mountains at Dawn
200 návštěv · 11,1%
-
2
Spring Clouds on a Rural River
100 návštěv · 5,6%
-
3
LOTUS WITH DEW
100 návštěv · 5,6%
-
4
Zhang's Family Lineage
100 návštěv · 5,6%
-
5
ENJOYING THE LI RIVER ON A BOAT
100 návštěv · 5,6%
-
6
SPLASH COLOR LANDSCAPE
100 návštěv · 5,6%
-
7
MOUNTAINS IN THE RAIN
100 návštěv · 5,6%
-
8
SCHOLAR BENEATH MIGHTY TREE
100 návštěv · 5,6%
-
9
Fun at a Lotus Pond
100 návštěv · 5,6%
-
10
LANDSCAPE
100 návštěv · 5,6%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Zhang Daqian?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Zhang Daqian?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Zhang Daqian?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,0% | 11,1% |
| Střední jas | 26,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 22,2% |
| Luminózní | 36,0% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,4% | 54,5% |
| Zemité tóny | 12,2% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 9,8% | 18,2% |
| Pastelové barvy | 12,2% | 9,1% |
| Monochromní | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 46,0% | 66,7% |
| Živobylé | 36,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 16,7% |
| Jemný | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 11,1% |
| Výrazný | 16,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 30,0% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 52,0% | 44,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Zhang Daqian?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pozorování lotusového jezera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fun at a Lotus Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VALLEY SHROUDED IN MIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EVENING GLOW ON THE WINTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CASCADES IN LUSH MOUNTAINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ON ROUTE SWITZERLAND AUSTRI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount E’mei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAINS IN THE RAIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gorges on the Upper Yan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Zhang Daqian podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Zhang Daqian a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Zhang Daqian
Který obraz od Zhang Daqian má nejvíce zhlédnutí?
- Autumn Mountains at Dawn, s 200 návštěvami nebo 11% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Zhang Daqian na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 1 600 u obrazů).
Existuje nějaký styl Zhang Daqian, který návštěvníci preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 50% návštěv oproti 26% katalogu.