Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Andre Giroux på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Andre Giroux: de tal der tæller
Ruins in the Roman Campagna er det mest viste maleri af Andre Giroux: 200 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 33% af kunstnerens samlede visninger. Efterfulgt af A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) og Forest Interior with a Waterfall, Papigno. I alt 600 besøg: 200 på kunstnersiden og 400 på malerierne. Bedste måned: Jul 2026 med 500 besøg. Blød skygge (Lysstyrke) er den foretrukne stil: 83% af besøgene, 38% af kataloget.
Top 4 malerier af Andre Giroux efter antal besøg
Rangordnet efter besøg på AllPaintingsStore.com i de seneste tolv måneder, ikke efter katalogscore. Rang 1 er det maleri af Andre Giroux, som folk åbner mest.
Hvad er den månedlige trafik på Andre Giroux-siden?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis tabellen
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sept 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Hvad er den månedlige trafik på malerierne af Andre Giroux?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger køberne blandt malerierne af Andre Giroux?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis tabellen
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Nostalgisk stemning
33,3%
66,7%
Seren
33,3%
33,3%
Romantisk
33,3%
0,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Melankolsk
33,3%
66,7%
Fredfyldt
33,3%
33,3%
Dramatisk
33,3%
0,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
15,4%
16,7%
Blød skygge
38,5%
83,3%
Blød lysstyrke
30,8%
0,0%
Lysende balance
7,7%
0,0%
Lysstærk
7,7%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
23,1%
0,0%
Dæmpet farvemætning
53,8%
83,3%
Afbalanceret blød
15,4%
16,7%
Tydelig farveintensitet
7,7%
0,0%
Levende farve
0,0%
0,0%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
77,8%
100,0%
Neutrale nuancer
11,1%
0,0%
Pastelfarver
11,1%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
30,8%
16,7%
Afbalanceret
61,5%
83,3%
Levende og mættet
7,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
0,0%
0,0%
Blid
0,0%
0,0%
Balanceret
38,5%
33,3%
Kraftig kontrast
15,4%
33,3%
Udsagn
46,2%
33,3%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
7,7%
0,0%
Blødt blandet palet
0,0%
0,0%
Balanceret harmoni
0,0%
0,0%
Stærk farveenhed
53,8%
66,7%
Sammenhængende palette
38,5%
33,3%
Hvordan klarer de bedste malerier af Andre Giroux sig måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis tabellen
Kunstværk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvordan er den sproglige sammensætning af Andre Girouxs publikum?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøg er der hos Andre Giroux, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis tabellen
Dag
Besøg
man 12 Okt
0
tir 13 Okt
0
ons 14 Okt
0
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lør 17 Okt
0
søn 18 Okt
0
man 19 Okt
0
tir 20 Okt
0
ons 21 Okt
0
tor 22 Okt
0
fre 23 Okt
0
lør 24 Okt
0
søn 25 Okt
0
man 26 Okt
0
tir 27 Okt
0
ons 28 Okt
0
tor 29 Okt
0
fre 30 Okt
0
lør 31 Okt
0
søn 1 Nov
0
man 2 Nov (forventet)
0
tir 3 Nov (forventet)
0
ons 4 Nov (forventet)
0
tor 5 Nov (forventet)
0
fre 6 Nov (forventet)
0
lør 7 Nov (forventet)
0
søn 8 Nov (forventet)
0
man 9 Nov (forventet)
0
tir 10 Nov (forventet)
0
ons 11 Nov (forventet)
0
tor 12 Nov (forventet)
0
fre 13 Nov (forventet)
0
lør 14 Nov (forventet)
0
søn 15 Nov (forventet)
0
man 16 Nov (forventet)
0
tir 17 Nov (forventet)
0
ons 18 Nov (forventet)
0
tor 19 Nov (forventet)
0
fre 20 Nov (forventet)
0
lør 21 Nov (forventet)
0
søn 22 Nov (forventet)
0
Efterspørgsel på spørgsmål om Andre Giroux
Hvad er det mest sete maleri af Andre Giroux?
Ruins in the Roman Campagna, med 200 besøg eller 33% af visningerne. Den fulde liste går op til rang 4.
Hvor mange besøg får Andre Giroux på AllPaintingsStore.com?
600 i løbet af tolv måneder (200 på kunstnersiden, 400 på malerierne).
Er der en stil fra Andre Giroux, som de besøgende foretrækker?
Ja, Blød skygge (Lysstyrke): 83% af besøgene mod 38% af kataloget.