Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
449.514kunstværker 30.612kunstnere 4.658museer 32sprog

Anton Mauve Hvad købere kigger på

1838 – 1888

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Anton Mauve på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Anton Mauve: køberens perspektiv

Købere åbner Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 oftere end noget andet maleri af Anton Mauve: 400 besøg i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 9% af det samlede antal. Derefter følger Scheveningen og A Team and Pull-cart. Anton Mauve fik 5.200 besøg: 1.100 på kunstnerprofilen og 4.100 på malerierne. Momentum er positivt: 700% flere besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Den bedste måned var Jul 2026: 4.300 besøg. Besøg efter enhed: enheder (83%), telefoner (12%) og tablets (6%). Smagen er klar: Lysende balance (Lysstyrke) står for 30% af besøgene, men udgør kun 16% af kataloget.

Anton Mauve: de 10 malerier, som købere ser først

De 10 malerier af Anton Mauve med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 1 Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 400 besøg · 9,1%
  2. Scheveningen 2 Scheveningen, 1874 300 besøg · 6,8%
  3. A Team and Pull-cart 3 A Team and Pull-cart 300 besøg · 6,8%
  4. The country road 4 The country road 300 besøg · 6,8%
  5. A peasant woman by a barn 5 A peasant woman by a barn 200 besøg · 4,5%
  6. Crossing the Heath 6 Crossing the Heath 200 besøg · 4,5%
  7. Grazing sheep 7 Grazing sheep 200 besøg · 4,5%
  8. Finished grazing 8 Finished grazing 200 besøg · 4,5%
  9. Landscape With Shepherd And Sheep 9 Landscape With Shepherd And Sheep 200 besøg · 4,5%
  10. Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888 10 Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888 200 besøg · 4,5%

Hvordan ændrer besøgene på Anton Mauve-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20264003.900
Aug 20260100
Sept 2026700100

Hvordan ændrer besøg på Anton Mauves malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Anton Mauve vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Untitled (D2X6N7)000000000000
Woman from Laren with lamb000000000000
Changing Pasture000000000000
Le Ramassage du Goémon (Col…0000000003001000
A Dutch Road000000000000
A peasant woman by a barn00000000010000
Portrait of Pieter Frederik…00000000010000
The Tow Path No.2000000000000
Twilight000000000000
Paard, Anton Mauve, 1860 -…000000000000

Hvad er enhedenfordelingen for Anton Mauve-publikummet?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene
EnhedBesøgDel
enheder4.30082,7%
telefoner60011,5%
tablets3005,8%

Hvilke sprog bruger køberne af Anton Mauve til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
japansk50055,6%
italiensk20022,2%
finsk10011,1%
svensk10011,1%

Hvor mange besøg om dagen får Anton Mauve, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
fre 25 Sept100
lør 26 Sept200
søn 27 Sept100
man 28 Sept100
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt200
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt100
man 12 Okt100
tir 13 Okt100
ons 14 Okt100
tor 15 Okt0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)100
søn 18 Okt (forventet)100
man 19 Okt (forventet)100
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)100
søn 25 Okt (forventet)100
man 26 Okt (forventet)100
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)100
søn 1 Nov (forventet)100
man 2 Nov (forventet)100
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0

Om Anton Mauve på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af Anton Mauve har flest besøg?

Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 besøg, 9% af visningerne. 10 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er Anton Mauve-målgruppen?

5.200 besøg over tolv måneder, 1.100 på kunstnersiden og 4.100 på malerierne.

Hvilke enheder bruger de besøgende hos Anton Mauve?

Besøgsoverblikket er fordelt på enheder (83%), telefoner (12%) og tablets (6%); enheder er mest udbredt med 83%.

Hvilken stil inden for malerier af Anton Mauve tiltrækker købere?

Lysende balance (Lysstyrke) malerier: 30% af de besøgende, 16% af kataloget.