Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
612.262kunstværker 52.888kunstnere 5.406museer 32sprog

István Nagy Hvad købere kigger på

1873 – 1937

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for István Nagy på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

István Nagy: køberens perspektiv

Købere åbner Newspaper Reader oftere end noget andet maleri af István Nagy: 200 besøg i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 5% af det samlede antal. Derefter følger Swiss-capped Self-portrait og Reader. István Nagy fik 4.000 besøg: 500 på kunstnerprofilen og 3.500 på malerierne. Den bedste måned var Jul 2026: 3.400 besøg. Besøg efter enhed: enheder (90%) og telefoner (10%). Smagen er klar: Udsagn (Kontrast) står for 30% af besøgene, men udgør kun 16% af kataloget.

István Nagy: de 10 malerier, som købere ser først

De 10 malerier af István Nagy med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 besøg · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 besøg · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 besøg · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 besøg · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 besøg · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 besøg · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 besøg · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 besøg · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 besøg · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 besøg · 2,3%

Hvordan ændrer besøgene på István Nagy-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100100
Jul 20262003.200
Aug 2026100200
Sept 202600
Okt 20261000

Hvordan ændrer besøg på István Nagys malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af István Nagy vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Hvad er enhedenfordelingen for István Nagy-publikummet?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene
EnhedBesøgDel
enheder3.60090,0%
telefoner40010,0%

Hvilke sprog bruger køberne af István Nagy til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
engelsk100100,0%

Hvor mange besøg om dagen får István Nagy, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov0
ons 4 Nov0
tor 5 Nov0
fre 6 Nov0
lør 7 Nov0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)0
tor 26 Nov (forventet)0
fre 27 Nov (forventet)0
lør 28 Nov (forventet)0

Om István Nagy på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af István Nagy har flest besøg?

Newspaper Reader: 200 besøg, 5% af visningerne. 10 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er István Nagy-målgruppen?

4.000 besøg over tolv måneder, 500 på kunstnersiden og 3.500 på malerierne.

Hvilke enheder bruger de besøgende hos István Nagy?

Besøgsoverblikket er fordelt på enheder (90%) og telefoner (10%); enheder er mest udbredt med 90%.

Hvilken stil inden for malerier af István Nagy tiltrækker købere?

Udsagn (Kontrast) malerier: 30% af de besøgende, 16% af kataloget.