Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Μπεντζαμίν Μάρσαλ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Μπεντζαμίν Μάρσαλ: η προοπτική των αγοραστών
Οι αγοραστές επισκέπτονται το Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804 περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Μπεντζαμίν Μάρσαλ: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, คิดοντά το 15% του συνόλου. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Daniel Lambert και Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -. Ο/Η Μπεντζαμίν Μάρσαλ συγκέντρωσε 1.200 επισκέψεις: 200 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 1.000 στα έργα τέχνης. Ο καλύτερος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026: 1.200 επισκέψεις. Η προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Ουδέτερα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων) συγκεντρώνει 38% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 13% του καταλόγου.
Μπεντζαμίν Μάρσαλ: τα 10 έργα που κοιτάζουν πρώτα οι αγοραστές
Τα 10 έργα του Μπεντζαμίν Μάρσαλ με τις περισσότερες επισκέψεις στο AllPaintingsStore.com σε διάστημα δώδεκα μηνών, με τα πιο επισκεπτόμενα πρώτα.
-
1
Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804
200 επισκέψεις · 15,4%
-
2
Daniel Lambert
100 επισκέψεις · 7,7%
-
3
Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -, 1800
100 επισκέψεις · 7,7%
-
4
James Belcher, Bare-knuckle Champion Of England
100 επισκέψεις · 7,7%
-
5
Daniel Lambert -
100 επισκέψεις · 7,7%
-
6
Ohn Hilton, Judge Of The Course At Newmarket
100 επισκέψεις · 7,7%
-
7
A Farmer With A Horse And Cart
100 επισκέψεις · 7,7%
-
8
Muly moloch
100 επισκέψεις · 7,7%
-
9
George, Marquess Of Huntly
100 επισκέψεις · 7,7%
-
10
Mully Moloch
100 επισκέψεις · 7,7%
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στη σελίδα του Μπεντζαμίν Μάρσαλ ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 1.000 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στα έργα του Μπεντζαμίν Μάρσαλ ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια έργα του Μπεντζαμίν Μάρσαλ ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αγοραστών;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 32,0% | 15,4% |
| Μαλακή σκιά | 30,0% | 30,8% |
| Ήπια φωτεινότητα | 28,0% | 30,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 10,0% | 23,1% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 20,0% | 7,7% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 26,0% | 30,8% |
| Ήπια ισορροπημένη | 44,0% | 61,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 8,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 2,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 74,5% | 53,8% |
| Ουδέτερα χρώματα | 12,8% | 38,5% |
| Σκούρα χρώματα | 12,8% | 7,7% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 26,0% | 15,4% |
| Ισορροπημένο | 62,0% | 69,2% |
| Ζωντανό | 12,0% | 15,4% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 8,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 26,0% | 23,1% |
| Ισορροπημένη | 18,0% | 23,1% |
| Έντονη | 24,0% | 15,4% |
| Δήλωση | 24,0% | 38,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 10,0% | 7,7% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 2,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 12,0% | 7,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 42,0% | 46,2% |
| Συνοπτική παλέτα | 34,0% | 38,5% |
Ποια έργα του Μπεντζαμίν Μάρσαλ συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Earl of Coventry's Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J.G. Shaddick, the Celebrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Studies of Riders in the Hu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Sir Thomas Stirling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Curricle' with a Huntsman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Barn With A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Gully, engraved by Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Μπεντζαμίν Μάρσαλ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Μπεντζαμίν Μάρσαλ και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με τον/την Μπεντζαμίν Μάρσαλ στο AllPaintingsStore.com
Ποιο έργο του Μπεντζαμίν Μάρσαλ έχει τις περισσότερες επισκέψεις;
- Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804: 200 επισκέψεις, 15% των προβολών. 10 έργα βρίσκονται σε υψηλότερη θέση.
Ποιο είναι το μέγεθος του κοινού του Μπεντζαμίν Μάρσαλ;
- 1.200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 200 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.000 στα έργα τέχνης.
Ποιο στυλ ζωγραφικής του Μπεντζαμίν Μάρσαλ προσελκύει τους αγοραστές;
- Πάιθες Ουδέτερα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 38% των επισκέψεων, 13% του καταλόγου.