Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Benjamin Rabier σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Benjamin Rabier: η ζήτηση με μια ματιά
Το πιο δημοφιλές έργο του Benjamin Rabier στο AllPaintingsStore.com τα τελευταία δώδεκα μήceς είναι το Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 17% των συνολικών επισκέψεων του καλλιτέχνη. Επόμενα σε ζήτηση: The Farm Yard και The Lion And The Leopard. Ο/Η Benjamin Rabier συγκέντρωσε συνολικά 1.600 επισκέψεις, με 600 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 1.000 σε μεμονωμένα έργα. Η ζήτηση ослаβησε: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 50% από Σεπ 2026 έως Οκτ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026, με 1.300 επισκέψεις. Οι αγοραστές προτιμούν το Δήλωση (Αντίθεση): 75% των επισκέψεων, σε σύγκριση με το 46% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 9 έργα του Benjamin Rabier που ανοίγουν περισσότερο οι αγοραστές
Ένα κατάταξη ζήτησης βάσει πραγματικών επισκέψεων κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες στο AllPaintingsStore.com: τα 9 πίνακες του Benjamin Rabier που είδαν περισσότερες επισκέψεις, με τις πιο δημοφιλείς πρώτες.
-
1
Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese
200 επισκέψεις · 16,7%
-
2
The Farm Yard
200 επισκέψεις · 16,7%
-
3
The Lion And The Leopard
200 επισκέψεις · 16,7%
-
4
Bel Et Bon
100 επισκέψεις · 8,3%
-
5
Poster Advertising 'le Printemps' Delivery Service
100 επισκέψεις · 8,3%
-
6
The Donkey And The Little Dog
100 επισκέψεις · 8,3%
-
7
Le Roman De Renard
100 επισκέψεις · 8,3%
-
8
The Bear Leader
100 επισκέψεις · 8,3%
-
9
The Album 'gedeon
100 επισκέψεις · 8,3%
Πόσο ενδιαφέρον συγκεντρεί ο/η Benjamin Rabier κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα δεδομένα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 500 | 800 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 100 | 100 |
| Οκτ 2026 | 0 | 100 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Benjamin Rabier;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους πίνακες επιλέγουν οι αγοραστές του Benjamin Rabier;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα δεδομένα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 7,1% | 8,3% |
| Ήπια φωτεινότητα | 17,9% | 41,7% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 57,1% | 41,7% |
| Φωτεινό | 17,9% | 8,3% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 32,1% | 16,7% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 32,1% | 41,7% |
| Ήπια ισορροπημένη | 14,3% | 16,7% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 21,4% | 25,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 69,2% | 54,5% |
| Σκούρα χρώματα | 11,5% | 27,3% |
| Γήινοι τόνοι | 11,5% | 18,2% |
| Φύση | 3,9% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 3,9% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 17,9% | 8,3% |
| Ισορροπημένο | 50,0% | 50,0% |
| Ζωντανό | 32,1% | 41,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 3,6% | 8,3% |
| Ήπιο | 21,4% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 14,3% | 0,0% |
| Έντονη | 14,3% | 16,7% |
| Δήλωση | 46,4% | 75,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 50,0% | 58,3% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 17,9% | 16,7% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,3% | 16,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 10,7% | 8,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
Ποια έργα του Benjamin Rabier βρίσκονται σε ζήτηση, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα δεδομένα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poster Advertising 'le Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait At Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chase Is On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The squirrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Warbler And The Nightin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion And The Leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Bear Leader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Benjamin Rabier;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Benjamin Rabier και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα δεδομένα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 100 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 100 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Benjamin Rabier: συχνές ερωτήσεις
Ποια έργα του Benjamin Rabier έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση;
- Το έργο Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese πρωτείρεται με 200 επισκέψεις (17% των προβολών του Benjamin Rabier). Η κατάταξη παραπάνω δείχνει τα κορυφαία 9.
Πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για τον/την Benjamin Rabier;
- 1.600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 600 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.000 σε μεμονωμένα έργα.
Ποιο είδος ζωγραφιάς από τον/την Benjamin Rabier προτιμούν οι αγοραστές;
- Δήλωση (Αντίθεση): 75% των επισκέψεων για το 46% του καταλόγου.