Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Claude Muncaster σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Claude Muncaster: οι σημαντικές προσωπικότητες
Το έργο Sussex Landscape είναι το πιο δημοφιλές έργο του Claude Muncaster: 200 επισκέψεις σε اثώσις μήνες, που αντιστοιχούν στο 33% των συνολικών προβολών του καλλιτέχνη. Ακολουθούν οι A Sou'wester over the Downs και Halifax (Bowling Dyke). Συνολικά 900 επισκέψεις: 300 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 600 στα έργα τέχνης. Καλύτερος μήνας: ο Ιούλ 2026 με 500 επισκέψεις. Το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) είναι το προτιμώμενο στυλ: 67% των επισκέψεων, 43% του καταλόγου.
Οι 5 κορυφαίες ζωγραφιές του Claude Muncaster με βάση τις επισκέψεις
Καταταγίζονται με βάση τις επισκέψεις στο AllPaintingsStore.com τους τελευταίους δώδεκα μήνες και όχι με βάση το σκορ καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Claude Muncaster που ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες.
Ποια είναι η μηνιαία επισκεψιμότητα της σελίδας του Claude Muncaster;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 400 |
| Αύγ 2026 | 100 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
| Οκτ 2026 | 100 | 0 |
Ποια είναι η μηνιαία επισκεψιμότητα στα έργα του Claude Muncaster;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες ανάμεσα στα έργα του Claude Muncaster;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 7,1% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 28,6% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 42,9% | 66,7% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 21,4% | 33,3% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 28,6% | 33,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 42,9% | 33,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 28,6% | 33,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 21,4% | 16,7% |
| Ισορροπημένο | 78,6% | 83,3% |
| Ζωντανό | 0,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 7,1% | 0,0% |
| Ήπιο | 14,3% | 33,3% |
| Ισορροπημένη | 21,4% | 0,0% |
| Έντονη | 21,4% | 16,7% |
| Δήλωση | 35,7% | 50,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 35,7% | 50,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,3% | 16,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 35,7% | 33,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
Πώς αποδίδουν τα κορυφαία έργα του Claude Muncaster μήνα με μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση πίνακα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των γλωσσών του κοινού του Claude Muncaster;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση πίνακα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Τσέχικα | 200 | 66,7% |
| Αγγλικά | 100 | 33,3% |
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Claude Muncaster και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 100 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 100 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 100 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Ερωτήσεις σχετικά με τη ζήτηση για τον/την Claude Muncaster
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Claude Muncaster;
- Sussex Landscape, με 200 επισκέψεις ή 33% των προβολών. Η πλήρης λίστα καταλαμβάνει την 5 θέση.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Claude Muncaster στο AllPaintingsStore.com;
- 900 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (300 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 600 στα έργα).
Υπάρχει κάποιο στυλ του Claude Muncaster που προτιμούν οι επισκέπτες;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 67% των επισκέψεων έναντι 43% του καταλόγου.