Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν: η προοπτική των αγοραστών
Οι αγοραστές επισκέπτονται το HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν: 1.300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, คิดοντά το 43% του συνόλου. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Portrait de Pierre Adrien Pâris και Belisarius. Ο/Η Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν συγκέντρωσε 3.500 επισκέψεις: 600 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 2.900 στα έργα τέχνης. Η τάση είναι θετική: 450% περισσότερες επισκέψεις σε Σεπ 2026 σε σχέση με το Αύγ 2026. Ο καλύτερος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026: 2.200 επισκέψεις. Επισκέψεις ανά συσκευή: υπολογιστές (66%), ταμπλέτες (20%) και κινητά τηλέφωνα (14%). Η προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Δραματικότητα (Ατμόσφαιρα) συγκεντρώνει 76% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 11% του καταλόγου.
Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν: τα 10 έργα που κοιτάζουν πρώτα οι αγοραστές
Τα 10 έργα του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν με τις περισσότερες επισκέψεις στο AllPaintingsStore.com σε διάστημα δώδεκα μηνών, με τα πιο επισκεπτόμενα πρώτα.
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στη σελίδα του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
0
0
Ιούλ 2026
600
1.600
Αύγ 2026
0
200
Σεπ 2026
0
1.100
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στα έργα του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια έργα του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αγοραστών;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Ανοίξτε τα στοιχεία
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Δραματικότητα
11,1%
76,5%
Κομψός
44,4%
5,9%
Γαλήνη
11,1%
11,8%
Κλασικό
11,1%
5,9%
Αιθέριος
11,1%
0,0%
Ρομαντικό
11,1%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Δραματικό
11,1%
76,5%
Μελαγχολικός
22,2%
11,8%
Καταπяхτική γαλήνη
22,2%
5,9%
Αναστοχαστικός
22,2%
0,0%
Ρομαντικό
11,1%
5,9%
Πνευματικότητα
11,1%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
46,0%
43,3%
Μαλακή σκιά
28,0%
6,7%
Ήπια φωτεινότητα
22,0%
50,0%
Φωτεινή Ισορροπία
4,0%
0,0%
Φωτεινό
0,0%
0,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
28,0%
26,7%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
44,0%
50,0%
Ήπια ισορροπημένη
18,0%
20,0%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
10,0%
3,3%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
81,4%
96,5%
Σκούρα χρώματα
9,3%
3,5%
Ουδέτερα χρώματα
7,0%
0,0%
Μονόχρωμα
2,3%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
42,0%
30,0%
Ισορροπημένο
54,0%
70,0%
Ζωντανό
4,0%
0,0%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
12,0%
16,7%
Ήπιο
18,0%
10,0%
Ισορροπημένη
10,0%
0,0%
Έντονη
28,0%
13,3%
Δήλωση
32,0%
60,0%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
0,0%
0,0%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
6,0%
6,7%
Ισορροπημένη αρμονία
16,0%
16,7%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
58,0%
56,7%
Συνοπτική παλέτα
20,0%
20,0%
Ποια έργα του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
ZEUXIS CHOISISSANT POUR MOD…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA BATAILLE DES PYRAMIDES
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PORTRAIT DE TROIS HOMMES (l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Belisarius
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
L'ASSOMPTION DE LA VIERGE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MADAME BOYER FONFREDE ET SO…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Count de La Forest with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
HENRI IV FAISANT ENTRER DES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
700
Portrait of Mademoiselle Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint John the Evangelist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ποια είναι η κατανομή των συσκευών του κοινού του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
2.300
65,7%
ταμπλέτες
700
20,0%
κινητά τηλέφωνα
500
14,3%
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Ημέρα
Επισκέψεις
Παρ 25 Σεπ
0
Σαβ 26 Σεπ
0
Κυρ 27 Σεπ
0
Δευ 28 Σεπ
300
Τρί 29 Σεπ
100
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
0
Παρ 2 Οκτ
400
Σαβ 3 Οκτ
0
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
0
Τετ 7 Οκτ
0
Πέμ 8 Οκτ
100
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
0
Κυρ 11 Οκτ
0
Δευ 12 Οκτ
0
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ
0
Πέμ 15 Οκτ
100
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Σχετικά με τον/την Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν στο AllPaintingsStore.com
Ποιο έργο του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν έχει τις περισσότερες επισκέψεις;
HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS: 1.300 επισκέψεις, 43% των προβολών. 10 έργα βρίσκονται σε υψηλότερη θέση.
Ποιο είναι το μέγεθος του κοινού του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν;
3.500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 600 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 2.900 στα έργα τέχνης.
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν;
Η κατανομή των επισκέψεων είναι υπολογιστές (66%), ταμπλέτες (20%) και κινητά τηλέφωνα (14%); η συχνότερη συσκευή είναι η υπολογιστές με ποσοστό 66%.
Ποιο στυλ ζωγραφικής του Φρανσουά-Αντρέ Βενσάν προσελκύει τους αγοραστές;
Πάιθες Δραματικότητα (Ατμόσφαιρα): 76% των επισκέψεων, 11% του καταλόγου.
AConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;