Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Joseph Murray Ince σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Joseph Murray Ince: η ζήτηση με μια ματιά
Το πιο δημοφιλές έργο του Joseph Murray Ince στο AllPaintingsStore.com τα τελευταία δώδεκα μήceς είναι το Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 22% των συνολικών επισκέψεων του καλλιτέχνη. Επόμενα σε ζήτηση: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine και Kings College Cambridge. Ο/Η Joseph Murray Ince συγκέντρωσε συνολικά 1.200 επισκέψεις, με 400 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 800 σε μεμονωμένα έργα. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026, με 1.000 επισκέψεις. Οι αγοραστές προτιμούν το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 78% των επισκέψεων, σε σύγκριση με το 48% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 8 έργα του Joseph Murray Ince που ανοίγουν περισσότερο οι αγοραστές
Ένα κατάταξη ζήτησης βάσει πραγματικών επισκέψεων κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες στο AllPaintingsStore.com: τα 8 πίνακες του Joseph Murray Ince που είδαν περισσότερες επισκέψεις, με τις πιο δημοφιλείς πρώτες.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 επισκέψεις · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 επισκέψεις · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 επισκέψεις · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 επισκέψεις · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 επισκέψεις · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 επισκέψεις · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 επισκέψεις · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 επισκέψεις · 11,1%
Πόσο ενδιαφέρον συγκεντρεί ο/η Joseph Murray Ince κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα δεδομένα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 200 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Joseph Murray Ince;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους πίνακες επιλέγουν οι αγοραστές του Joseph Murray Ince;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα δεδομένα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 6,9% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 17,2% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 48,3% | 77,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 24,1% | 22,2% |
| Φωτεινό | 3,5% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 20,7% | 22,2% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 41,4% | 55,6% |
| Ήπια ισορροπημένη | 34,5% | 22,2% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 3,5% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 51,8% | 77,8% |
| Γήινοι τόνοι | 44,4% | 22,2% |
| Σκούρα χρώματα | 3,7% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 20,7% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 75,9% | 100,0% |
| Ζωντανό | 3,5% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 6,9% | 0,0% |
| Ήπιο | 10,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 10,3% | 0,0% |
| Έντονη | 24,1% | 22,2% |
| Δήλωση | 48,3% | 77,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 3,5% | 11,1% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 3,5% | 11,1% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 13,8% | 11,1% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 41,4% | 44,4% |
| Συνοπτική παλέτα | 37,9% | 22,2% |
Ποια έργα του Joseph Murray Ince βρίσκονται σε ζήτηση, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα δεδομένα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Joseph Murray Ince;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Joseph Murray Ince και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα δεδομένα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Joseph Murray Ince: συχνές ερωτήσεις
Ποια έργα του Joseph Murray Ince έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση;
- Το έργο Hay-on-wye And The Brecon Beacons πρωτείρεται με 200 επισκέψεις (22% των προβολών του Joseph Murray Ince). Η κατάταξη παραπάνω δείχνει τα κορυφαία 8.
Πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για τον/την Joseph Murray Ince;
- 1.200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 800 σε μεμονωμένα έργα.
Ποιο είδος ζωγραφιάς από τον/την Joseph Murray Ince προτιμούν οι αγοραστές;
- Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 78% των επισκέψεων για το 48% του καταλόγου.