Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Λάρι Πουνς σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Λάρι Πουνς: η οπτική των επισκεπτών
Οι επισκέπτες επισκέπτονται το Mary Queen of Scots περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Λάρι Πουνς: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, το 25% του συνόλου. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Northeast Grave και Euthalia. Ο/Η Λάρι Πουνς συγκέντρωσε 600 επισκέψεις: 300 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 300 στα έργα τέχνης. Ο καλύτερος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026: 300 επισκέψεις. Η προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων) συγκεντρώνει 57% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 15% του καταλόγου.
Λάρι Πουνς: τα 7 έργα που παρακολουθούν πρώτα οι επισκέπτες
Τα 7 έργα του Λάρι Πουνς με τις περισσότερες επισκέψεις στο AllPaintingsStore.com σε διάστημα δώδεκα μηνών, με τα πιο επισκεπτόμενα πρώτα.
-
1
Mary Queen of Scots
200 επισκέψεις · 25,0%
-
2
Northeast Grave, 1964
100 επισκέψεις · 12,5%
-
3
Euthalia, 1963
100 επισκέψεις · 12,5%
-
4
Via Regia, 1964
100 επισκέψεις · 12,5%
-
5
The Doge's Palace, 1969
100 επισκέψεις · 12,5%
-
6
The Art of the Fugue II, 1959
100 επισκέψεις · 12,5%
-
7
Bo Jangle
100 επισκέψεις · 12,5%
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στη σελίδα του Λάρι Πουνς ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 200 | 0 |
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στα έργα του Λάρι Πουνς ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια έργα του Λάρι Πουνς αντιστοιχούν σε αυτά που επιλέγουν οι επισκέπτες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 17,4% | 50,0% |
| Μαλακή σκιά | 13,0% | 12,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 21,7% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 21,7% | 25,0% |
| Φωτεινό | 26,1% | 12,5% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 43,5% | 12,5% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 17,4% | 12,5% |
| Ήπια ισορροπημένη | 8,7% | 12,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,3% | 25,0% |
| Έντονο χρώμα | 26,1% | 37,5% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 15,0% | 57,1% |
| Γήινοι τόνοι | 30,0% | 14,3% |
| Ουδέτερα χρώματα | 30,0% | 14,3% |
| Μονόχρωμα | 10,0% | 14,3% |
| Ζωντανά και έντονα | 10,0% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 5,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 39,1% | 12,5% |
| Ισορροπημένο | 30,4% | 25,0% |
| Ζωντανό | 30,4% | 62,5% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 69,6% | 87,5% |
| Ήπιο | 8,7% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 0,0% | 0,0% |
| Έντονη | 8,7% | 0,0% |
| Δήλωση | 13,0% | 12,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 8,7% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 4,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,7% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 17,4% | 12,5% |
| Συνοπτική παλέτα | 60,9% | 87,5% |
Ποια έργα του Λάρι Πουνς συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Queen of Scots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wilma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Random Revival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Art of the Fugue II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosewood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan da Cugna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day on Cold Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euthalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι επισκέπτες του Λάρι Πουνς;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Ισπανικά | 200 | 66,7% |
| Ιταλικά | 100 | 33,3% |
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Λάρι Πουνς και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 200 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με τον/την Λάρι Πουνς στο AllPaintingsStore.com
Ποιο έργο του Λάρι Πουνς έχει τις περισσότερες επισκέψεις;
- Mary Queen of Scots: 200 επισκέψεις, 25% των προβολών. 7 έργα βρίσκονται σε υψηλότερη θέση.
Ποιο είναι το μέγεθος του κοινού του Λάρι Πουνς;
- 600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 300 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 300 στα έργα τέχνης.
Ποιο στυλ ζωγραφικής του Λάρι Πουνς προσελκύει τους επισκέπτες;
- Πάιθες Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 57% των επισκέψεων, 15% του καταλόγου.