Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Λούκα Ντελλα Ρόμπια σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Λούκα Ντελλα Ρόμπια: η προοπτική των αγοραστών
Οι αγοραστές επισκέπτονται το Cantoria περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Λούκα Ντελλα Ρόμπια: 600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, คิดοντά το 6% του συνόλου. Στη συνέχεια ακολουθούν οι The Peretola Tabernacle (detail) και Cantoria: second top relief. Ο/Η Λούκα Ντελλα Ρόμπια συγκέντρωσε 9.400 επισκέψεις: 2.300 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 7.100 στα έργα τέχνης. Η δυναμική επιβραδύνθηκε: 55% λιγότερες επισκέψεις σε Σεπ 2026 σε σχέση με το Αύγ 2026. Ο καλύτερος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026: 6.400 επισκέψεις. Επισκέψεις ανά συσκευή: υπολογιστές (89%), κινητά τηλέφωνα (10%) και ταμπλέτες (1%). Η προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Γαλήνη (Ατμόσφαιρα) συγκεντρώνει 43% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 27% του καταλόγου.
Λούκα Ντελλα Ρόμπια: τα 10 έργα που κοιτάζουν πρώτα οι αγοραστές
Τα 10 έργα του Λούκα Ντελλα Ρόμπια με τις περισσότερες επισκέψεις στο AllPaintingsStore.com σε διάστημα δώδεκα μηνών, με τα πιο επισκεπτόμενα πρώτα.
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στη σελίδα του Λούκα Ντελλα Ρόμπια ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
100
0
Ιούλ 2026
1.200
5.200
Αύγ 2026
400
1.600
Σεπ 2026
600
300
Πώς αλλάζουν οι επισκέψεις στα έργα του Λούκα Ντελλα Ρόμπια ανά μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια έργα του Λούκα Ντελλα Ρόμπια ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αγοραστών;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Ανοίξτε τα στοιχεία
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνη
27,3%
43,1%
Κλασικό
27,3%
24,6%
Γαλήνιο
22,7%
9,2%
Αιθέριος
4,5%
7,7%
Κομψός
9,1%
3,1%
Δραματικότητα
0,0%
4,6%
Ρομαντικό
0,0%
4,6%
Εμπνευσμένος
4,5%
1,5%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Αναστοχαστικός
19,1%
27,9%
Γαλήνιο
14,3%
29,5%
Πνευματικότητα
28,6%
21,3%
Ευφορικό
19,1%
13,1%
Καταπяхτική γαλήνη
14,3%
1,6%
Μελαγχολικός
0,0%
4,9%
Παιχνιδιάρικος
4,8%
1,6%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
2,0%
4,3%
Μαλακή σκιά
14,0%
8,6%
Ήπια φωτεινότητα
32,0%
34,4%
Φωτεινή Ισορροπία
44,0%
51,6%
Φωτεινό
8,0%
1,1%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
44,0%
44,1%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
44,0%
49,5%
Ήπια ισορροπημένη
12,0%
4,3%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
0,0%
2,1%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
42,0%
44,1%
Ισορροπημένο
54,0%
50,5%
Ζωντανό
4,0%
5,4%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
4,0%
4,3%
Ήπιο
12,0%
7,5%
Ισορροπημένη
8,0%
18,3%
Έντονη
16,0%
18,3%
Δήλωση
60,0%
51,6%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
14,0%
14,0%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
14,0%
2,1%
Ισορροπημένη αρμονία
10,0%
14,0%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
28,0%
32,3%
Συνοπτική παλέτα
34,0%
37,6%
Ποια έργα του Λούκα Ντελλα Ρόμπια συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Labours of the Months: June
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ceiling decoration
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Tondo Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Cantoria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Labours of the Months: Janu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Deliverance of St Peter fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Crucifixion of St Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Bronze Doors of the New Sac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ποια είναι η κατανομή των συσκευών του κοινού του Λούκα Ντελλα Ρόμπια;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
8.400
89,4%
κινητά τηλέφωνα
900
9,6%
ταμπλέτες
100
1,1%
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Λούκα Ντελλα Ρόμπια;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Ιταλικά
1.400
58,3%
Ισπανικά
700
29,2%
Γερμανικά
100
4,2%
Αγγλικά
100
4,2%
Γαλλικά
100
4,2%
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Λούκα Ντελλα Ρόμπια και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Ανοίξτε τα στοιχεία
Ημέρα
Επισκέψεις
Τετ 23 Σεπ
100
Πέμ 24 Σεπ
400
Παρ 25 Σεπ
100
Σαβ 26 Σεπ
300
Κυρ 27 Σεπ
100
Δευ 28 Σεπ
100
Τρί 29 Σεπ
200
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
200
Παρ 2 Οκτ
0
Σαβ 3 Οκτ
100
Κυρ 4 Οκτ
700
Δευ 5 Οκτ
200
Τρί 6 Οκτ
200
Τετ 7 Οκτ
100
Πέμ 8 Οκτ
600
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
300
Κυρ 11 Οκτ
200
Δευ 12 Οκτ
400
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη)
500
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
400
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
500
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
400
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
500
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
400
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
300
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
200
Σχετικά με τον/την Λούκα Ντελλα Ρόμπια στο AllPaintingsStore.com
Ποιο έργο του Λούκα Ντελλα Ρόμπια έχει τις περισσότερες επισκέψεις;
Cantoria: 600 επισκέψεις, 6% των προβολών. 10 έργα βρίσκονται σε υψηλότερη θέση.
Ποιο είναι το μέγεθος του κοινού του Λούκα Ντελλα Ρόμπια;
9.400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 2.300 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 7.100 στα έργα τέχνης.
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Λούκα Ντελλα Ρόμπια;
Η κατανομή των επισκέψεων είναι υπολογιστές (89%), κινητά τηλέφωνα (10%) και ταμπλέτες (1%); η συχνότερη συσκευή είναι η υπολογιστές με ποσοστό 89%.
Ποιο στυλ ζωγραφικής του Λούκα Ντελλα Ρόμπια προσελκύει τους αγοραστές;
Πάιθες Γαλήνη (Ατμόσφαιρα): 43% των επισκέψεων, 27% του καταλόγου.
AConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;