Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Μιχάλι Μουνκάτσι σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Μιχάλι Μουνκάτσι: η ζήτηση με μια ματιά
Το πιο δημοφιλές έργο του Μιχάλι Μουνκάτσι στο AllPaintingsStore.com τα τελευταία δώδεκα μήceς είναι το untitled (9901): 300 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 16% των συνολικών επισκέψεων του καλλιτέχνη. Επόμενα σε ζήτηση: a self portrait of the artist και maternal happiness. Ο/Η Μιχάλι Μουνκάτσι συγκέντρωσε συνολικά 2.700 επισκέψεις, με 900 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 1.800 σε μεμονωμένα έργα. Η ζήτηση αυξάνεται: οι επισκέψεις σημείωσαν άνοδο κατά 600% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026, με 1.800 επισκέψεις. Οι αγοραστές προτιμούν το Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 47% των επισκέψεων, σε σύγκριση με το 8% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 έργα του Μιχάλι Μουνκάτσι που ανοίγουν περισσότερο οι αγοραστές
Ένα κατάταξη ζήτησης βάσει πραγματικών επισκέψεων κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες στο AllPaintingsStore.com: τα 10 πίνακες του Μιχάλι Μουνκάτσι που είδαν περισσότερες επισκέψεις, με τις πιο δημοφιλείς πρώτες.
-
1
untitled (9901)
300 επισκέψεις · 15,8%
-
2
a self portrait of the artist
200 επισκέψεις · 10,5%
-
3
maternal happiness
200 επισκέψεις · 10,5%
-
4
a portrait of the princess soutzo
100 επισκέψεις · 5,3%
-
5
untitled (4051)
100 επισκέψεις · 5,3%
-
6
In The Barbizon Woods -
100 επισκέψεις · 5,3%
-
7
untitled (2598)
100 επισκέψεις · 5,3%
-
8
untitled (5193)
100 επισκέψεις · 5,3%
-
9
untitled (2957)
100 επισκέψεις · 5,3%
-
10
Hungarian Rider On The Evening Way Home
100 επισκέψεις · 5,3%
Πόσο ενδιαφέρον συγκεντρεί ο/η Μιχάλι Μουνκάτσι κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα δεδομένα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 1.700 |
| Αύγ 2026 | 100 | 0 |
| Σεπ 2026 | 600 | 100 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Μιχάλι Μουνκάτσι;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους πίνακες επιλέγουν οι αγοραστές του Μιχάλι Μουνκάτσι;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα δεδομένα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 54,0% | 42,1% |
| Μαλακή σκιά | 26,0% | 47,4% |
| Ήπια φωτεινότητα | 16,0% | 5,3% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 2,0% | 5,3% |
| Φωτεινό | 2,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 30,0% | 5,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 34,0% | 21,1% |
| Ήπια ισορροπημένη | 28,0% | 31,6% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 8,0% | 42,1% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 87,5% | 47,1% |
| Σκούρα χρώματα | 7,5% | 47,1% |
| Ουδέτερα χρώματα | 5,0% | 5,9% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 48,0% | 15,8% |
| Ισορροπημένο | 48,0% | 57,9% |
| Ζωντανό | 4,0% | 26,3% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 14,0% | 15,8% |
| Ήπιο | 24,0% | 10,5% |
| Ισορροπημένη | 22,0% | 26,3% |
| Έντονη | 12,0% | 21,1% |
| Δήλωση | 28,0% | 26,3% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 14,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 2,0% | 5,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,0% | 5,3% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 44,0% | 36,8% |
| Συνοπτική παλέτα | 32,0% | 52,6% |
Ποια έργα του Μιχάλι Μουνκάτσι βρίσκονται σε ζήτηση, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα δεδομένα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apotheosis of the Renaissan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Study for "Paradise Lost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In front of the Collecting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait II. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wrestler's Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for the Village Hero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Μιχάλι Μουνκάτσι;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα δεδομένα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 300 | 75,0% |
| Πολωνικά | 100 | 25,0% |
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Μιχάλι Μουνκάτσι και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα δεδομένα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 100 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 100 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 200 |
| Τρί 13 Οκτ | 100 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Μιχάλι Μουνκάτσι: συχνές ερωτήσεις
Ποια έργα του Μιχάλι Μουνκάτσι έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση;
- Το έργο untitled (9901) πρωτείρεται με 300 επισκέψεις (16% των προβολών του Μιχάλι Μουνκάτσι). Η κατάταξη παραπάνω δείχνει τα κορυφαία 10.
Πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για τον/την Μιχάλι Μουνκάτσι;
- 2.700 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 900 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.800 σε μεμονωμένα έργα.
Ποιο είδος ζωγραφιάς από τον/την Μιχάλι Μουνκάτσι προτιμούν οι αγοραστές;
- Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 47% των επισκέψεων για το 8% του καταλόγου.