Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Vaclav Vytlacil σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Vaclav Vytlacil: η ζήτηση με μια ματιά
Το πιο δημοφιλές έργο του Vaclav Vytlacil στο AllPaintingsStore.com τα τελευταία δώδεκα μήceς είναι το Abstract Construction, C5: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 29% των συνολικών επισκέψεων του καλλιτέχνη. Επόμενα σε ζήτηση: Still Life with Grapes, Vase, and Fish και Abstract Composition [triptych]. Ο/Η Vaclav Vytlacil συγκέντρωσε συνολικά 700 επισκέψεις, με 100 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 600 σε μεμονωμένα έργα. Η ζήτηση ослаβησε: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 100% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026, με 600 επισκέψεις. Οι αγοραστές προτιμούν το Αναστοχαστικός (Συναισθηματική Χροιά): 100% των επισκέψεων, σε σύγκριση με το 33% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 6 έργα του Vaclav Vytlacil που ανοίγουν περισσότερο οι αγοραστές
Ένα κατάταξη ζήτησης βάσει πραγματικών επισκέψεων κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες στο AllPaintingsStore.com: τα 6 πίνακες του Vaclav Vytlacil που είδαν περισσότερες επισκέψεις, με τις πιο δημοφιλείς πρώτες.
-
1
Abstract Construction, C5, 1936
200 επισκέψεις · 28,6%
-
2
Still Life with Grapes, Vase, and Fish, 1940
100 επισκέψεις · 14,3%
-
3
Abstract Composition [triptych], 1937
100 επισκέψεις · 14,3%
-
4
Abstract Composition, 1937
100 επισκέψεις · 14,3%
-
5
Munich, 1924
100 επισκέψεις · 14,3%
-
6
Abstract Composition, 1937
100 επισκέψεις · 14,3%
Πόσο ενδιαφέρον συγκεντρεί ο/η Vaclav Vytlacil κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα δεδομένα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 500 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Vaclav Vytlacil;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους πίνακες επιλέγουν οι αγοραστές του Vaclav Vytlacil;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα δεδομένα
| Συναισθηματική Χροιά | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Αναστοχαστικός | 33,3% | 100,0% |
| Καταπяхτική γαλήνη | 33,3% | 0,0% |
| Ευφορικό | 33,3% | 0,0% |
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 14,3% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 47,6% | 57,1% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 28,6% | 28,6% |
| Φωτεινό | 9,5% | 14,3% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 71,4% | 57,1% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 4,8% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 19,1% | 42,9% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,8% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 66,7% | 57,1% |
| Ισορροπημένο | 28,6% | 42,9% |
| Ζωντανό | 4,8% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 14,3% | 28,6% |
| Έντονη | 23,8% | 28,6% |
| Δήλωση | 61,9% | 42,9% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 33,3% | 28,6% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 23,8% | 14,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 4,8% | 28,6% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 14,3% | 14,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 23,8% | 14,3% |
Ποια έργα του Vaclav Vytlacil βρίσκονται σε ζήτηση, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα δεδομένα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Positano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit and G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Grapes, Vas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape, Wood Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Composition [tript… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Figures in Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι αγοραστές του Vaclav Vytlacil;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Vaclav Vytlacil και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα δεδομένα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 100 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Vaclav Vytlacil: συχνές ερωτήσεις
Ποια έργα του Vaclav Vytlacil έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση;
- Το έργο Abstract Construction, C5 πρωτείρεται με 200 επισκέψεις (29% των προβολών του Vaclav Vytlacil). Η κατάταξη παραπάνω δείχνει τα κορυφαία 6.
Πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για τον/την Vaclav Vytlacil;
- 700 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 100 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 600 σε μεμονωμένα έργα.
Ποιο είδος ζωγραφιάς από τον/την Vaclav Vytlacil προτιμούν οι αγοραστές;
- Αναστοχαστικός (Συναισθηματική Χροιά): 100% των επισκέψεων για το 33% του καταλόγου.