Lorenz Frølich — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 32 Lorenz Frølich teost.
- Portrait of the Painter P.C. Skovgaard
- A Domestic Scene – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Woodland Deities Sourrounded by Dancing Bacchantes and Children Playing, Lorenz Frølich
- Two Boleti – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Lorenz Frølich: Ludvig Holberg Attending a Rehearsal of his Play Erasmus Montanus, Act IV, Scene 2
- Landscape near Subiaco, Italy – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- The King Svafur Forces Durin and Dvalin to Promise him the Tirfing Sword – õlimaalingu koopia
- Female Nude in the Studio of Thomas Couture, Lorenz Frølich
- Charlottenlund Wood, North of Copenhagen, Lorenz Frølich
- Fru Lina Frølich med solhat, Lorenz Frølich
- A Barber's Pewter Jug – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Thor and Hymir – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- The Fringe of a Wood – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Lorenz Frølich: Portrait of a woman in a red skirt
- Winding Lane in a Wood – õlimaalingu koopia
- A Large Oak – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Lorenz Frølich teos Landscape with a Building in the Background
- Head Study of a Fisherman from Capri – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Portrait of an African man
- Portrait of an African Man – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Lorenz Frølich: Landscape near Holmstrup, Zealand
- A Tree with Several Trunks – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Lorenz Frølich: Meadow with a Black Horse Grazing
- Landscape with Hills
- Wild Plants and Grass – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- A Large Oak – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Still Life in White and Grey
- Lorenz Frølich: Landscape (in the Barbizon district?)
- A Herdsman Sitting in a Landscape with Evening Clouds – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- Harvest Scene in Holmstrup, Denmark – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- The Sound with Rain Clouds and Ships in the Background – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
- The Young Family – õlimaalingu koopia – kunstnik Lorenz Frølich
Lorenz Frølich
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



