William Laparra — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 28 William Laparra teost.
- Portrait of M. Laparra, composer – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- LE BENEDICITE, William Laparra
- William Laparra teos Girl's Head with Green Turban
- William Laparra teos Portrait de Paul Lafond
- La marchande de simples, William Laparra
- Moloch Le piédestal (autre titre) – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Job sur son fumier – õlimaalingu koopia
- La duègne – õlimaalingu koopia
- William Laparra: GRAND SPHINX D'EGYPTE
- Vue de Rome Rome vue du Colisée Reconstitution de la Rome antique (autre titre) – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Persée délivre Andromède – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Hommage de la Jeunesse de la France à la statue de Jules Ferry – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Manuel et sa fiancée – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Yette à la Harpe La nonchalante (autre titre), William Laparra
- La pergola – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- L'Andalouse, William Laparra
- Eglise bretonne, William Laparra
- William Laparra: Pont sur le Manzanarès, Madrid
- William Laparra: Le Chevalier et la Destinée La Mort montée en croupe
- JUDITH ET HOLOPHERNE – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- Taormina – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY JEUNE HOMME AU TAMBOUR DE PROFIL, William Laparra
- William Laparra: HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY PERSONNAGES TENANT DES DRAPEAUX
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY JEUNES GENS VUS DE DOS, ET DE PROFIL, EN COSTUME TUNISIEN – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY JEUNE GARÇON A L'ETENDARD
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY UN DRAPEAU, William Laparra
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY DEUX PERSONNAGES DEBOUT, UN FRANÇAIS, UN TUNISIEN – õlimaalingu koopia
- HOMMAGE DE LA JEUNESSE DE LA FRANCE A LA STATUE DE JULES FERRY DEUX ENFANTS EN HABIT TUNISIEN – õlimaalingu koopia – kunstnik William Laparra
William Laparra
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



