Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Alphonse Mucha lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Alphonse Mucha: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid Los Cigarrillos Paris rohkem kui üht teist kunstniku Alphonse Mucha teost: 12 kuuga on neid külastatud 900 korda, mis moodustab 24% kogukogusest. Järgnevad Spring panel ja the seasons spring-summer. Alphonse Mucha sai kokku 4400 külastust: 1400 kunstniku lehel ja 3000 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 233% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 3100 külastust. Külastused seadmete kaupa: arvutid (66%) ja telefonid (34%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) saab 29% külastustest, kuid moodustab vaid 4% kataloogist.
Alphonse Mucha: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Alphonse Mucha kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
Los Cigarrillos Paris, 1897
900 külastust · 23,7%
-
2
Spring panel, 1896
500 külastust · 13,2%
-
3
the seasons spring-summer, 1899
300 külastust · 7,9%
-
4
The Four Seasons Winter, 1896
200 külastust · 5,3%
-
5
Abolition of Serfdom in Russia
200 külastust · 5,3%
-
6
Biscuits Lefevre-Utile litho, 1896
100 külastust · 2,6%
-
7
Absinth (Naise Üleseelu Studii), 1905
100 külastust · 2,6%
-
8
Lance-Parfum Rodo, 1896
100 külastust · 2,6%
-
9
Summer panel, 1896
100 külastust · 2,6%
-
10
The Four Seasons Summer, 1896
100 külastust · 2,6%
Kuidas Alphonse Mucha lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 2100 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 800 |
Kuidas Alphonse Mucha maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Alphonse Mucha maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 8,0% | 5,3% |
| Pehme varjund | 8,0% | 5,3% |
| Kerge luminants | 36,0% | 50,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 40,0% | 28,9% |
| Valgusrikas | 8,0% | 10,5% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 12,0% | 10,5% |
| Kerge värvitoon | 18,0% | 15,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,0% | 52,6% |
| Selge värvitoimivus | 38,0% | 21,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 46,8% | 48,6% |
| Neutraalsed toonid | 25,5% | 43,2% |
| Tume | 14,9% | 2,7% |
| Pastelltoonid | 6,4% | 2,7% |
| Metallik Metalli toonid | 4,3% | 0,0% |
| Monokroomne | 2,1% | 2,7% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 12,0% | 10,5% |
| Tasakaalustatud | 32,0% | 52,6% |
| Eerem ja ergas | 56,0% | 36,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,0% | 10,5% |
| Õrna | 28,0% | 13,2% |
| Tasakaalustatud | 6,0% | 2,6% |
| Erilugus | 24,0% | 31,6% |
| Kõrge kontrast | 32,0% | 42,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,0% | 28,9% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 5,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 7,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 58,0% | 55,3% |
| Ühtne palett | 24,0% | 2,6% |
Millised Alphonse Mucha maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Absinth (Naise Üleseelu Stu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Spring panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Biscuits Lefevre-Utile litho | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Perfecta cycles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Los Cigarrillos Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 400 |
| untitled (8157) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hora sv. Adalberta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Alphonse Mucha sihtrühma seadmete jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Ava statistika
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2900 | 65,9% |
| telefonid | 1500 | 34,1% |
Milles keeles Alphonse Mucha ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas Alphonse Mucha saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 400 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Teel Alphonse Mucha kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Alphonse Mucha maalide kõige enam külastatakse?
- Los Cigarrillos Paris: 900 vaatlemist, 24% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Alphonse Mucha siia külastavate inimeste arv?
- 4400 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 1400 kunstniku lehel ja 3000 tablidel.
Milleid seadmeid Alphonse Mucha külastajad kasutavad?
- Külastuste jaotus on arvutid (66%) ja telefonid (34%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 66%.
Milline Alphonse Mucha stiilis maal attracts ostjaid?
- Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) maalid: 29% külastustest, 4% kataloogist.