Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Annabel Obholzer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Annabel Obholzer: olulised näitmed
Still Life with Quinces and Medlars on kunstniku Annabel Obholzer kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 400 külastust, mis moodustab 50% kunstniku kogukavast. Järgnevad The Fall ja Inescapable Arrangement. Kokku 700 külastust: 400 kunstniku lehel ja 300 tablade juures. Parim kuu: Jul 2026 (400 külastust). Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) on eelistatud stiil: 88% külastustest ja 36% kataloogist.
Top 4 Annabel Obholzer teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Annabel Obholzer maali kõige enam vaadeldud teos.
Kuidas on Annabel Obholzer lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 300 | 0 |
Kui palju on Annabel Obholzer maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Annabel Obholzer maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 21,4% | 37,5% |
| Pehme varjund | 42,9% | 12,5% |
| Kerge luminants | 35,7% | 50,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 35,7% | 25,0% |
| Kerge värvitoon | 50,0% | 75,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,3% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 35,7% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 64,3% | 75,0% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 50,0% | 37,5% |
| Õrna | 28,6% | 12,5% |
| Tasakaalustatud | 14,3% | 50,0% |
| Erilugus | 7,1% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 35,7% | 87,5% |
| Õrnalt segatud palett | 14,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,3% | 12,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 35,7% | 0,0% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Kuidas Annabel Obholzer populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Quinces and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Connection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Generation Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cat on a Yellow Couch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mythic Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inescapable Arrangement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Earth Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Annabel Obholzer publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kui palju on Annabel Obholzer päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 200 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Annabel Obholzer kohta
Mis on kunstniku Annabel Obholzer kõige vaadeldavaim maal?
- Still Life with Quinces and Medlars, mis on saanud 400 külastust või 50% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 4.
Kui palju külastusi Annabel Obholzer saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 700 viimease zwölf kuuga (400 kunstniku lehel, 300 tablidel).
Kas on olemas Annabel Obholzer stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 88% külastustest võrreldes 36% kataloogist.