Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Antoine Vollon lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Antoine Vollon: olulised näitmed
Mound of Butter on kunstniku Antoine Vollon kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 4800 külastust, mis moodustab 81% kunstniku kogukavast. Järgnevad View of Antwerp ja Peonies and Apple Blossoms in a Chinese Vase. Kokku 6500 külastust: 900 kunstniku lehel ja 5600 tablade juures. Tõus 50% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (6000 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (78%), telefonid (11%) ja seadmed (11%) Ühtne palett (Värviharmonia) on eelistatud stiil: 85% külastustest ja 17% kataloogist.
Top 10 Antoine Vollon teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Antoine Vollon maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
Mound of Butter, 1885
4800 külastust · 81,4%
-
2
View of Antwerp
300 külastust · 5,1%
-
3
Peonies and Apple Blossoms in a Chinese Vase
100 külastust · 1,7%
-
4
A Still Life with a Basket of Flowers
100 külastust · 1,7%
-
5
Still life of cherries in a bowl
100 külastust · 1,7%
-
6
Still Life With Cutlets
100 külastust · 1,7%
-
7
View of the Church of Notre Dame de Lorette and the Rue Fléchier, Paris, Antoine Vollon, c. 1860 - c. 1900, 1900
100 külastust · 1,7%
-
8
A Basket Of Fruit
100 külastust · 1,7%
-
9
Portrait Of A Child
100 külastust · 1,7%
-
10
Thatched Cottage
100 külastust · 1,7%
Kuidas on Antoine Vollon lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 5400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 100 |
Kui palju on Antoine Vollon maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Antoine Vollon maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 53,3% | 8,5% |
| Pehme varjund | 26,7% | 84,8% |
| Kerge luminants | 10,0% | 6,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 6,7% | 0,0% |
| Valgusrikas | 3,3% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 43,3% | 5,1% |
| Kerge värvitoon | 26,7% | 5,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 16,7% | 83,0% |
| Selge värvitoimivus | 13,3% | 6,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 70,8% | 98,2% |
| Tume | 16,7% | 1,8% |
| Neutraalsed toonid | 8,3% | 0,0% |
| Monokroomne | 4,2% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,7% | 6,8% |
| Tasakaalustatud | 46,7% | 88,1% |
| Eerem ja ergas | 6,7% | 5,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,7% | 0,0% |
| Õrna | 16,7% | 3,4% |
| Tasakaalustatud | 16,7% | 1,7% |
| Erilugus | 23,3% | 3,4% |
| Kõrge kontrast | 36,7% | 91,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 6,7% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 6,7% | 1,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 60,0% | 13,6% |
| Ühtne palett | 16,7% | 84,8% |
Kuidas Antoine Vollon populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Cheese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mound of Butter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4700 | 0 | 100 |
| A Still Life with a Bowl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies and Apple Blossoms… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Pen, Jug,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Cutlets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of cherries in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Bottle of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonid või arvutid: kus Antoine Vollon on sirvele käinud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita tabelit
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 5100 | 78,5% |
| telefonid | 700 | 10,8% |
| seadmed | 700 | 10,8% |
Milline on Antoine Vollon publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 50,0% |
| itaalia | 100 | 50,0% |
Kui palju on Antoine Vollon päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 300 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Antoine Vollon kohta
Mis on kunstniku Antoine Vollon kõige vaadeldavaim maal?
- Mound of Butter, mis on saanud 4800 külastust või 81% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Antoine Vollon saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 6500 viimease zwölf kuuga (900 kunstniku lehel, 5600 tablidel).
Kas Antoine Vollon esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Külastuste jaotus on arvutid (78%), telefonid (11%) ja seadmed (11%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 78%.
Kas on olemas Antoine Vollon stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Ühtne palett (Värviharmonia): 85% külastustest võrreldes 17% kataloogist.