Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Antonio Muñoz Degrain lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Antonio Muñoz Degrain: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid El Safo rohkem kui üht teist kunstniku Antonio Muñoz Degrain teost: 12 kuuga on neid külastatud 1400 korda, mis moodustab 25% kogukogusest. Järgnevad Granada ja Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain sai kokku 7000 külastust: 1800 kunstniku lehel ja 5200 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 250% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 5100 külastust. Külastused seadmete kaupa: arvutid (76%) ja telefonid (24%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) saab 33% külastustest, kuid moodustab vaid 14% kataloogist.
Antonio Muñoz Degrain: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Antonio Muñoz Degrain kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
El Safo
1400 külastust · 24,6%
-
2
Granada
300 külastust · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 külastust · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 külastust · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 külastust · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 külastust · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 külastust · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 külastust · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 külastust · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 külastust · 1,8%
Kuidas Antonio Muñoz Degrain lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1000 | 4100 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sept 2026 | 700 | 700 |
Kuidas Antonio Muñoz Degrain maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Antonio Muñoz Degrain maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 30,0% | 43,9% |
| Pehme varjund | 44,0% | 45,6% |
| Kerge luminants | 18,0% | 10,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 8,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 12,0% | 28,1% |
| Kerge värvitoon | 24,0% | 15,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 34,0% | 40,4% |
| Selge värvitoimivus | 30,0% | 15,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 53,8% | 64,1% |
| Tume | 38,5% | 35,9% |
| Looduslikud toonid | 2,6% | 0,0% |
| Neutraalsed toonid | 2,6% | 0,0% |
| Soojad toonid | 2,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 20,0% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 54,0% | 56,1% |
| Eerem ja ergas | 26,0% | 10,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 12,0% | 5,3% |
| Õrna | 22,0% | 40,4% |
| Tasakaalustatud | 20,0% | 10,5% |
| Erilugus | 16,0% | 17,5% |
| Kõrge kontrast | 30,0% | 26,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 14,0% | 33,3% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 7,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 5,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 32,0% | 29,8% |
| Ühtne palett | 34,0% | 24,6% |
Millised Antonio Muñoz Degrain maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Antonio Muñoz Degrain sihtrühma seadmete jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Ava statistika
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 5300 | 75,7% |
| telefonid | 1700 | 24,3% |
Milles keeles Antonio Muñoz Degrain ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 300 | 50,0% |
| inglise | 200 | 33,3% |
| hispaania | 100 | 16,7% |
Kui palju külastusi päevas Antonio Muñoz Degrain saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 100 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 100 |
| teisip. 29 Sept | 300 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Teel Antonio Muñoz Degrain kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Antonio Muñoz Degrain maalide kõige enam külastatakse?
- El Safo: 1400 vaatlemist, 25% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Antonio Muñoz Degrain siia külastavate inimeste arv?
- 7000 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 1800 kunstniku lehel ja 5200 tablidel.
Milleid seadmeid Antonio Muñoz Degrain külastajad kasutavad?
- Külastuste jaotus on arvutid (76%) ja telefonid (24%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 76%.
Milline Antonio Muñoz Degrain stiilis maal attracts ostjaid?
- Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) maalid: 33% külastustest, 14% kataloogist.