Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449514teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Briton Rivière nõudluse ja külastajate statistika

1840 – 1920

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Briton Rivière lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Briton Rivière: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Briton Rivière viimase 12 kuu jooksul on Daniel In The Lions Den: 6700 vaatlemist, mis moodustab 35% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: His Only Friend ja Fidelity. Briton Rivière kogus kokku 30300 külastust, millest 14000 artistile kuuluvatel lehtedel ja 16300 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 1193% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Sept 2026, 18100 külastusega. Ostjad sirvivad inglise (33%), hispaania (24%) ja vene (11%) keeles. Huvitav on peamiselt Ameerika Ühendriigid (24%), Ühendusriik (9%) ja Itaalia (7%) riikidest. Ostjad sirvivad telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%) Ostjad eelistavad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): seda on 36% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 8% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Briton Rivière teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Briton Rivière 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6700 külastust · 35,3%
  2. His Only Friend 2 His Only Friend, 1871 1600 külastust · 8,4%
  3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1500 külastust · 7,9%
  4. Sympathy 4 Sympathy 1500 külastust · 7,9%
  5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1200 külastust · 6,3%
  6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1100 külastust · 5,8%
  7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 külastust · 4,7%
  8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 külastust · 3,7%
  9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 külastust · 2,6%
  10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 külastust · 2,1%

Kui palju huvi Briton Rivière on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 202616009200
Aug 2026700700
Sept 2026117006400

Kui tihti vaadatakse Briton Rivière maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Briton Rivière maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
An Exile of the '450000000002000600
His Only Friend00000000010000200
Daniel In The Lions Den00000000040003001800
The Last of the Garrison0000000002000700
The Long Sleep0000000002000200
In Manus Tuas, Domine000000000500100100
Mother Hubbard00000000000900
Sympathy00000000040001100
An anxious moment00000000000200
Stealing The Prize00000000020000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Briton Rivière sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
telefonid2030067,0%
arvutid900029,7%
seadmed10003,3%

Milles keeles Briton Rivière ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
inglise590033,1%
hispaania420023,6%
vene190010,7%
prantsuse12006,7%
itaalia12006,7%
saksa10005,6%
portugali8004,5%
korea3001,7%
ungari2001,1%
hollandi2001,1%

Kuidas on Briton Rivière päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
reede 25 Sept900
laup. 26 Sept700
pühap. 27 Sept1200
esmasp. 28 Sept1600
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt1200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt500
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt900
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt (ennust)1000
laup. 17 Okt (ennust)800
pühap. 18 Okt (ennust)1200
esmasp. 19 Okt (ennust)1700
teisip. 20 Okt (ennust)600
kolmap. 21 Okt (ennust)600
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)1200
esmasp. 26 Okt (ennust)1700
teisip. 27 Okt (ennust)600
kolmap. 28 Okt (ennust)600
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)1200
esmasp. 2 Nov (ennust)1800
teisip. 3 Nov (ennust)700
kolmap. 4 Nov (ennust)600
neljap. 5 Nov (ennust)1200

Briton Rivière: korduvad küsimused

Millised Briton Rivière maalid on kõige otsitud?

Daniel In The Lions Den on eduridas 6700 külastusega (35% Briton Rivière vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Briton Rivière interest on?

30300 külastust ka twelve kuus: 14000 kunstniku lehel ja 16300 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Briton Rivière sirivad?

Ostjad sirvivad telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on telefonid, mis moodustab 67% külastustest.

Mille keelt Briton Rivière külastajad kasutavad?

inglise (33%), hispaania (24%) ja vene (11%). Kõige populaarsem keel on inglise osalusel 33%.

Millist tüüpi maale Briton Rivière ostjad eelistavad?

Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 36% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.