Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449561teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Carlo Dolci nõudluse ja külastajate statistika

1616 – 1686

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Carlo Dolci lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Carlo Dolci: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Carlo Dolci viimase 12 kuu jooksul on Madonna in Glory: 600 vaatlemist, mis moodustab 17% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit ja The Guardian Angel. Carlo Dolci kogus kokku 4300 külastust, millest 1000 artistile kuuluvatel lehtedel ja 3300 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 40% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 3000 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (67%) ja telefonid (33%) Ostjad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): seda on 50% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 28% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Carlo Dolci teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Carlo Dolci 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 külastust · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 külastust · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 külastust · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 külastust · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 külastust · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 külastust · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 külastust · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 külastust · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 külastust · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 külastust · 5,6%

Kui palju huvi Carlo Dolci on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261000
Jul 20267002300
Aug 20260500
Sept 2026200500

Kui tihti vaadatakse Carlo Dolci maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Carlo Dolci maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Salome with the Head of St…00000000001000
Saint John the Evangelist000000000000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Carlo Dolci sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid290067,4%
telefonid140032,6%

Milles keeles Carlo Dolci ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas on Carlo Dolci päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept200
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0

Carlo Dolci: korduvad küsimused

Millised Carlo Dolci maalid on kõige otsitud?

Madonna in Glory on eduridas 600 külastusega (17% Carlo Dolci vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Carlo Dolci interest on?

4300 külastust ka twelve kuus: 1000 kunstniku lehel ja 3300 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Carlo Dolci sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (67%) ja telefonid (33%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 67% külastustest.

Millist tüüpi maale Carlo Dolci ostjad eelistavad?

Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 50% külastustest kogu kataloogi 28% kohta.