Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi David Young Cameron lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
David Young Cameron: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid The Waning Light rohkem kui üht teist kunstniku David Young Cameron teost: 12 kuuga on neid külastatud 100 korda, mis moodustab 25% kogukogusest. Järgnevad Joannis Darius ja A French Harbour. David Young Cameron sai kokku 400 külastust: 100 kunstniku lehel ja 300 tablidel. Parim kuu oli Jul 2026: 300 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 50% külastustest, kuid moodustab vaid 28% kataloogist.
David Young Cameron: 4 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
David Young Cameron kõige külastatumad 4 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
Kuidas David Young Cameron lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kuidas David Young Cameron maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised David Young Cameron maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 4,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 28,0% | 50,0% |
| Kerge luminants | 32,0% | 0,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,0% | 50,0% |
| Valgusrikas | 4,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 24,0% | 25,0% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 50,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 25,0% |
| Selge värvitoimivus | 16,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 47,4% | 66,7% |
| Maapõhine | 31,6% | 33,3% |
| Tume | 10,5% | 0,0% |
| Monokroomne | 5,3% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 5,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 16,0% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 60,0% | 75,0% |
| Eerem ja ergas | 24,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 8,0% | 0,0% |
| Õrna | 28,0% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 0,0% |
| Erilugus | 20,0% | 25,0% |
| Kõrge kontrast | 28,0% | 25,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 24,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 12,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 25,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 28,0% | 25,0% |
| Ühtne palett | 28,0% | 50,0% |
Millised David Young Cameron maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Waning Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A French Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fairy Lilian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Thomas Annan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glencaple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joannis Darius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Craigievar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rocks and Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hill of the Winds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles David Young Cameron ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas David Young Cameron saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 100 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 0 |
Teel David Young Cameron kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline David Young Cameron maalide kõige enam külastatakse?
- The Waning Light: 100 vaatlemist, 25% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 4 maali.
Mis on David Young Cameron siia külastavate inimeste arv?
- 400 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 100 kunstniku lehel ja 300 tablidel.
Milline David Young Cameron stiilis maal attracts ostjaid?
- Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) maalid: 50% külastustest, 28% kataloogist.