Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Dez Quarréll lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Dez Quarréll: külastajate vaade
Külastajad avavad teose Edric Still Rides rohkem kui üht teist Dez Quarréll maali: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 25% kogukogusest. Järgnevad The Old Man Becomes Young ja The Snake Sheds Its Skin. Dez Quarréll sai kokku 1300 külastust: 800 kunstniku lehel ja 500 tablidel. Trend on positiivne: Okt 2026 oli 150% rohkem külastusi kui Sept 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 500 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 62% külastustest, kuid moodustab vaid 29% kataloogist.
Dez Quarréll: 6 teost, mida külastajad esimesena vaadavad
Dez Quarréll kõige külastatumad 6 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 külastust · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 külastust · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 külastust · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 külastust · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 külastust · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 külastust · 12,5%
Kuidas Dez Quarréll lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 500 | 0 |
Kuidas Dez Quarréll maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Dez Quarréll maalid vastavad ära külastajate valikuid?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 29,4% | 62,5% |
| Pehme varjund | 32,4% | 25,0% |
| Kerge luminants | 23,5% | 12,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 14,7% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 8,8% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 20,6% | 25,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 26,5% | 37,5% |
| Selge värvitoimivus | 44,1% | 37,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 69,6% | 100,0% |
| Neutraalsed toonid | 21,7% | 0,0% |
| Maapõhine | 8,7% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 14,7% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 37,5% |
| Eerem ja ergas | 35,3% | 37,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,9% | 0,0% |
| Õrna | 29,4% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 8,8% | 0,0% |
| Erilugus | 26,5% | 50,0% |
| Kõrge kontrast | 32,4% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 41,2% | 25,0% |
| Õrnalt segatud palett | 11,8% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 17,6% | 37,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,5% | 37,5% |
| Ühtne palett | 2,9% | 0,0% |
Millised Dez Quarréll maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Dez Quarréll külastajad sirvivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 400 | 80,0% |
| tšehhi | 100 | 20,0% |
Kui palju külastusi päevas Dez Quarréll saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 100 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 600 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Teel Dez Quarréll kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Dez Quarréll maalide kõige enam külastatakse?
- Edric Still Rides: 200 vaatlemist, 25% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 6 maali.
Mis on Dez Quarréll siia külastavate inimeste arv?
- 1300 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 800 kunstniku lehel ja 500 tablidel.
Milline Dez Quarréll maali stiil meelitab külastajaid?
- Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) maalid: 62% külastustest, 29% kataloogist.