Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449564teosed 30613kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Édouard Manet nõudluse ja külastajate statistika

1832 – 1883

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Édouard Manet lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Édouard Manet: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Édouard Manet viimase 12 kuu jooksul on Olümpia: 43200 vaatlemist, mis moodustab 16% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Baar Folies-Bergère'is ja Piknik rohus. Édouard Manet kogus kokku 295000 külastust, millest 49200 artistile kuuluvatel lehtedel ja 245800 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 30% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 160200 külastusega. Ostjad sirvivad inglise (23%), saksa (13%) ja poola (13%) keeles. Huvitav on peamiselt Saksamaa (26%), Rootsi (12%) ja Iraan (8%) riikidest. Ostjad sirvivad arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) Ostjad eelistavad Neutraalsed toonid (Väripalett): seda on 45% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 27% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Édouard Manet teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Édouard Manet 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Olümpia 1 Olümpia, 1863 43200 külastust · 16,4%
  2. Baar Folies-Bergère'is 2 Baar Folies-Bergère'is, 1882 19700 külastust · 7,5%
  3. Piknik rohus 3 Piknik rohus, 1863 14600 külastust · 5,5%
  4. The Railway 4 The Railway 5000 külastust · 1,9%
  5. Bar at Folies-Bergère 5 Bar at Folies-Bergère 4500 külastust · 1,7%
  6. Nana 6 Nana, 1877 4200 külastust · 1,6%
  7. Kevad (Jeanne Demarsy uuring) 7 Kevad (Jeanne Demarsy uuring), 1882 3700 külastust · 1,4%
  8. Müsiikat Tuileriide Parkis 8 Müsiikat Tuileriide Parkis, 1862 3600 külastust · 1,4%
  9. "Boating" - "Laevasõit" 9 "Boating" - "Laevasõit", 1874 3400 külastust · 1,3%
  10. Meksiko keisri Maximilian ääreviimine 10 Meksiko keisri Maximilian ääreviimine, 1867 3400 külastust · 1,3%

Kui palju huvi Édouard Manet on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20265005200
Jul 202613000147200
Aug 20261540040700
Sept 20262030052700

Kui tihti vaadatakse Édouard Manet maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Édouard Manet maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Olümpia00000000100129001400012600
Piknik rohus000000000490033005500
Baar Folies-Bergère'is000000000550042008200
The Railway00000000021007001700
Nana00000000018008001500
Pikniku rohelisel0000000001200300500
Rue Mosnier lipudega, J. Pa…0000000001300800700
Bar at Folies-Bergère00000000021001200800
Müsiikat Tuileriide Parkis00000000014007001500
Kevad (Jeanne Demarsy uurin…00000000021003001100

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Édouard Manet sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid19390065,7%
telefonid9120030,9%
seadmed99003,4%

Milles keeles Édouard Manet ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
inglise710023,1%
saksa390012,7%
poola390012,7%
vene330010,7%
itaalia26008,5%
rootsi17005,5%
hispaania15004,9%
bulgaaria13004,2%
prantsuse10003,3%
tšehhi6002,0%

Kuidas on Édouard Manet päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
teisip. 22 Sept3700
kolmap. 23 Sept4200
neljap. 24 Sept4100
reede 25 Sept2600
laup. 26 Sept4000
pühap. 27 Sept3800
esmasp. 28 Sept3700
teisip. 29 Sept4600
kolmap. 30 Sept5300
neljap. 1 Okt5800
reede 2 Okt2300
laup. 3 Okt2600
pühap. 4 Okt4600
esmasp. 5 Okt4100
teisip. 6 Okt7100
kolmap. 7 Okt3900
neljap. 8 Okt5300
reede 9 Okt3600
laup. 10 Okt4100
pühap. 11 Okt8500
esmasp. 12 Okt5800
teisip. 13 Okt (ennust)7100
kolmap. 14 Okt (ennust)6200
neljap. 15 Okt (ennust)7100
reede 16 Okt (ennust)3900
laup. 17 Okt (ennust)5000
pühap. 18 Okt (ennust)7800
esmasp. 19 Okt (ennust)6300
teisip. 20 Okt (ennust)7900
kolmap. 21 Okt (ennust)6800
neljap. 22 Okt (ennust)7800
reede 23 Okt (ennust)4300
laup. 24 Okt (ennust)5500
pühap. 25 Okt (ennust)8600
esmasp. 26 Okt (ennust)7000
teisip. 27 Okt (ennust)8500
kolmap. 28 Okt (ennust)7400
neljap. 29 Okt (ennust)8400
reede 30 Okt (ennust)4700
laup. 31 Okt (ennust)5900
pühap. 1 Nov (ennust)9300
esmasp. 2 Nov (ennust)7500

Édouard Manet: korduvad küsimused

Millised Édouard Manet maalid on kõige otsitud?

Olümpia on eduridas 43200 külastusega (16% Édouard Manet vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Édouard Manet interest on?

295000 külastust ka twelve kuus: 49200 kunstniku lehel ja 245800 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Édouard Manet sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 66% külastustest.

Mille keelt Édouard Manet külastajad kasutavad?

inglise (23%), saksa (13%) ja poola (13%). Kõige populaarsem keel on inglise osalusel 23%.

Millist tüüpi maale Édouard Manet ostjad eelistavad?

Neutraalsed toonid (Väripalett): 45% külastustest kogu kataloogi 27% kohta.