Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Emilio Sánchez Perrier lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Emilio Sánchez Perrier: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid A Riverbank in Poissy rohkem kui üht teist kunstniku Emilio Sánchez Perrier teost: 12 kuuga on neid külastatud 300 korda, mis moodustab 27% kogukogusest. Järgnevad Spanish Landscape ja At the edge of the river. Emilio Sánchez Perrier sai kokku 1900 külastust: 800 kunstniku lehel ja 1100 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 600% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 1000 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Keretatud (Värvitoit) saab 45% külastustest, kuid moodustab vaid 19% kataloogist.
Emilio Sánchez Perrier: 9 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Emilio Sánchez Perrier kõige külastatumad 9 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 külastust · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 külastust · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 külastust · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 külastust · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 külastust · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 külastust · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 külastust · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 külastust · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 külastust · 9,1%
Kuidas Emilio Sánchez Perrier lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 700 | 0 |
Kuidas Emilio Sánchez Perrier maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Emilio Sánchez Perrier maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 16,2% | 36,4% |
| Kerge luminants | 54,0% | 45,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 29,7% | 18,2% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 18,9% | 45,5% |
| Kerge värvitoon | 35,1% | 36,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 35,1% | 18,2% |
| Selge värvitoimivus | 10,8% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 13,5% | 36,4% |
| Tasakaalustatud | 64,9% | 54,5% |
| Eerem ja ergas | 21,6% | 9,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 2,7% | 9,1% |
| Tasakaalustatud | 8,1% | 0,0% |
| Erilugus | 27,0% | 36,4% |
| Kõrge kontrast | 62,2% | 54,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 5,4% | 9,1% |
| Õrnalt segatud palett | 13,5% | 9,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 13,5% | 9,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 37,8% | 54,5% |
| Ühtne palett | 29,7% | 18,2% |
Millised Emilio Sánchez Perrier maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Emilio Sánchez Perrier ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 500 | 45,5% |
| hispaania | 500 | 45,5% |
| portugali | 100 | 9,1% |
Kui palju külastusi päevas Emilio Sánchez Perrier saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 400 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 100 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 1100 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 200 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 500 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 1000 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 200 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 600 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 1200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 200 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 700 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 1300 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
Teel Emilio Sánchez Perrier kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Emilio Sánchez Perrier maalide kõige enam külastatakse?
- A Riverbank in Poissy: 300 vaatlemist, 27% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 9 maali.
Mis on Emilio Sánchez Perrier siia külastavate inimeste arv?
- 1900 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 800 kunstniku lehel ja 1100 tablidel.
Milline Emilio Sánchez Perrier stiilis maal attracts ostjaid?
- Keretatud (Värvitoit) maalid: 45% külastustest, 19% kataloogist.