Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Eva Gonzalès lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Eva Gonzalès: olulised näitmed
A Loge in the Theatre des Italiens on kunstniku Eva Gonzalès kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 500 külastust, mis moodustab 12% kunstniku kogukavast. Järgnevad Nanny and Baby ja Portrait of a Young Woman. Kokku 5600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 3900 tablade juures. Tõus 62% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (3300 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (2%) Monokroomne (Värvi intensiivsus) on eelistatud stiil: 66% külastustest ja 48% kataloogist.
Top 10 Eva Gonzalès teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Eva Gonzalès maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 külastust · 12,2%
-
2
Nanny and Baby, 1877
500 külastust · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 külastust · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 külastust · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 külastust · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 külastust · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 külastust · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 külastust · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 külastust · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 külastust · 2,4%
Kuidas on Eva Gonzalès lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 2600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sept 2026 | 700 | 600 |
Kui palju on Eva Gonzalès maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Eva Gonzalès maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 30,0% | 41,5% |
| Pehme varjund | 30,0% | 36,6% |
| Kerge luminants | 22,5% | 17,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 17,5% | 4,9% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 32,5% | 43,9% |
| Kerge värvitoon | 42,5% | 34,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 19,5% |
| Selge värvitoimivus | 5,0% | 2,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 63,6% | 74,2% |
| Neutraalsed toonid | 30,3% | 19,4% |
| Tume | 3,0% | 3,2% |
| Looduslikud toonid | 3,0% | 3,2% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 47,5% | 65,8% |
| Tasakaalustatud | 42,5% | 31,7% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 2,4% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,5% | 4,9% |
| Õrna | 12,5% | 2,4% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 17,1% |
| Erilugus | 15,0% | 17,1% |
| Kõrge kontrast | 55,0% | 58,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 15,0% | 19,5% |
| Õrnalt segatud palett | 7,5% | 19,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 22,5% | 24,4% |
| Värvide tugev ühtsus | 45,0% | 34,2% |
| Ühtne palett | 10,0% | 2,4% |
Kuidas Eva Gonzalès populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny and Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefonid või arvutid: kus Eva Gonzalès on sirvele käinud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita tabelit
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4400 | 78,6% |
| telefonid | 1100 | 19,6% |
| seadmed | 100 | 1,8% |
Milline on Eva Gonzalès publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 300 | 27,3% |
| itaalia | 300 | 27,3% |
| bulgaaria | 200 | 18,2% |
| saksa | 100 | 9,1% |
| inglise | 100 | 9,1% |
| portugali | 100 | 9,1% |
Kui palju on Eva Gonzalès päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 300 |
| reede 25 Sept | 100 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 300 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 300 |
| laup. 3 Okt | 200 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 200 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 100 |
| reede 16 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Eva Gonzalès kohta
Mis on kunstniku Eva Gonzalès kõige vaadeldavaim maal?
- A Loge in the Theatre des Italiens, mis on saanud 500 külastust või 12% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Eva Gonzalès saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 5600 viimease zwölf kuuga (1700 kunstniku lehel, 3900 tablidel).
Kas Eva Gonzalès esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Külastuste jaotus on arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (2%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 79%.
Kas on olemas Eva Gonzalès stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Monokroomne (Värvi intensiivsus): 66% külastustest võrreldes 48% kataloogist.