Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449561teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Eva Gonzalès populaarsed teosed ja külastajate statistika

1849 – 1883

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Eva Gonzalès lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Eva Gonzalès: olulised näitmed

A Loge in the Theatre des Italiens on kunstniku Eva Gonzalès kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 500 külastust, mis moodustab 12% kunstniku kogukavast. Järgnevad Nanny and Baby ja Portrait of a Young Woman. Kokku 5600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 3900 tablade juures. Tõus 62% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (3300 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (2%) Monokroomne (Värvi intensiivsus) on eelistatud stiil: 66% külastustest ja 48% kataloogist.

Top 10 Eva Gonzalès teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Eva Gonzalès maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. A Loge in the Theatre des Italiens 1 A Loge in the Theatre des Italiens, 1874 500 külastust · 12,2%
  2. Nanny and Baby 2 Nanny and Baby, 1877 500 külastust · 12,2%
  3. Portrait of a Young Woman 3 Portrait of a Young Woman, 1870 500 külastust · 12,2%
  4. Peonies and June Bug 4 Peonies and June Bug, 1871 300 külastust · 7,3%
  5. The Indolence 5 The Indolence, 1872 300 külastust · 7,3%
  6. The Little Lever 6 The Little Lever, 1876 200 külastust · 4,9%
  7. Jeanne Gonzales in Profile 7 Jeanne Gonzales in Profile, 1865 200 külastust · 4,9%
  8. Reading in the Forest 8 Reading in the Forest 200 külastust · 4,9%
  9. On the Water 9 On the Water, 1871 100 külastust · 2,4%
  10. The Woman in Pink 10 The Woman in Pink, 1879 100 külastust · 2,4%

Kuidas on Eva Gonzalès lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100100
Jul 20267002600
Aug 2026200600
Sept 2026700600

Kui palju on Eva Gonzalès maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Eva Gonzalès populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Nanny and Baby0000000004000100
A Loge in the Theatre des I…0000000002000200
On the Water00000000010000
Portrait of a Woman in White00000000000100
Portrait of a Young Woman0000000004000100
The Indolence00000000003000
Secretly00000000001000
UNE LOGE AUX ITALIENS000000000000
The Toilet00000000010000
The Little Lever00000000020000

Telefonid või arvutid: kus Eva Gonzalès on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid440078,6%
telefonid110019,6%
seadmed1001,8%

Milline on Eva Gonzalès publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
hispaania30027,3%
itaalia30027,3%
bulgaaria20018,2%
saksa1009,1%
inglise1009,1%
portugali1009,1%

Kui palju on Eva Gonzalès päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept300
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)100
reede 16 Okt (ennust)100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)100
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)100
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0

Küsimused Eva Gonzalès kohta

Mis on kunstniku Eva Gonzalès kõige vaadeldavaim maal?

A Loge in the Theatre des Italiens, mis on saanud 500 külastust või 12% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Eva Gonzalès saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

5600 viimease zwölf kuuga (1700 kunstniku lehel, 3900 tablidel).

Kas Eva Gonzalès esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (2%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 79%.

Kas on olemas Eva Gonzalès stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Monokroomne (Värvi intensiivsus): 66% külastustest võrreldes 48% kataloogist.