Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646784teosed 53423kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Fernand Léger Mida ostjad vaatavad

1881 – 1955

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Fernand Léger lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Fernand Léger: ostjate vaade

Ostjad avavad teoseid Naised metsas rohkem kui üht teist kunstniku Fernand Léger teost: 12 kuuga on neid külastatud 4500 korda, mis moodustab 4% kogukogusest. Järgnevad Linn ja Mehaanik. Fernand Léger sai kokku 111900 külastust: 19000 kunstniku lehel ja 92900 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 22% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 70300 külastust. Nad sirvivavad inglise (35%), saksa (13%) ja vene (11%) keeles. Nad tulevad riigidest Ameerika Ühendriigid (20%), Lõuna-Korea (10%) ja Saksamaa (8%). Külastused seadmete kaupa: arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Kõrge kontrast (Kontrast) saab 88% külastustest, kuid moodustab vaid 68% kataloogist.

Fernand Léger: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad

Fernand Léger kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. Naised metsas 1 Naised metsas, 1910 4500 külastust · 4,4%
  2. Linn 2 Linn, 1919 3700 külastust · 3,7%
  3. Mehaanik 3 Mehaanik, 1920 3300 külastust · 3,3%
  4. Suur Paraad 4 Suur Paraad, 1954 3100 külastust · 3,1%
  5. Kolm naist tükkidega 5 Kolm naist tükkidega, 1921 2000 külastust · 2,0%
  6. Pulmad 6 Pulmad 1800 külastust · 1,8%
  7. Manufacturers 7 Manufacturers, 1950 1800 külastust · 1,8%
  8. Soldier with a pipe - - 8 Soldier with a pipe - -, 1916 1600 külastust · 1,6%
  9. Acrobats at the Circus 9 Acrobats at the Circus 1000 külastust · 1,0%
  10. The Woman in Blue 10 The Woman in Blue, 1912 800 külastust · 0,8%

Kuidas Fernand Léger lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20265004100
Jul 2026790062400
Aug 2026460012100
Sept 2026600014300

Kuidas Fernand Léger maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Fernand Léger maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Linn00000000040012001900
Mehaanik00000000040013001100
Kolm naist tükkidega000000000400500900
Naised metsas00000000014009001800
Suur Paraad0000000001400300800
Pulmad0000000008000800
Linn (Fragment, kolmas staa…000000000000
Sild000000000000
Tühjad ehitustelged (Esimen…000000000000
Stiilione000000000000

Milline on Fernand Léger sihtrühma seadmete jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Ava statistika
SeadeKülastusedJaga
arvutid8950080,0%
telefonid1910017,1%
seadmed33002,9%

Milles keeles Fernand Léger ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
inglise310034,8%
saksa120013,5%
vene100011,2%
korea90010,1%
hispaania5005,6%
itaalia4004,5%
prantsuse3003,4%
jaapani3003,4%
hollandi2002,2%
serbia2002,2%

Kui palju külastusi päevas Fernand Léger saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
pühap. 4 Okt900
esmasp. 5 Okt1100
teisip. 6 Okt1300
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt1500
laup. 10 Okt1800
pühap. 11 Okt1600
esmasp. 12 Okt3500
teisip. 13 Okt1600
kolmap. 14 Okt1300
neljap. 15 Okt1400
reede 16 Okt1500
laup. 17 Okt1600
pühap. 18 Okt1400
esmasp. 19 Okt2600
teisip. 20 Okt3100
kolmap. 21 Okt3100
neljap. 22 Okt2000
reede 23 Okt3600
laup. 24 Okt2100
pühap. 25 Okt (ennust)2200
esmasp. 26 Okt (ennust)4000
teisip. 27 Okt (ennust)3300
kolmap. 28 Okt (ennust)3000
neljap. 29 Okt (ennust)2600
reede 30 Okt (ennust)3700
laup. 31 Okt (ennust)3100
pühap. 1 Nov (ennust)2500
esmasp. 2 Nov (ennust)4600
teisip. 3 Nov (ennust)3800
kolmap. 4 Nov (ennust)3500
neljap. 5 Nov (ennust)2900
reede 6 Nov (ennust)4200
laup. 7 Nov (ennust)3500
pühap. 8 Nov (ennust)2800
esmasp. 9 Nov (ennust)5100
teisip. 10 Nov (ennust)4300
kolmap. 11 Nov (ennust)3800
neljap. 12 Nov (ennust)3300
reede 13 Nov (ennust)4700
laup. 14 Nov (ennust)3900

Teel Fernand Léger kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Fernand Léger maalide kõige enam külastatakse?

Naised metsas: 4500 vaatlemist, 4% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

Mis on Fernand Léger siia külastavate inimeste arv?

111900 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 19000 kunstniku lehel ja 92900 tablidel.

Milleid seadmeid Fernand Léger külastajad kasutavad?

Külastuste jaotus on arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 80%.

Milles keeles ostjad Fernand Léger kohta loevad?

Keeles inglise (35%), saksa (13%) ja vene (11%). inglise: 35%.

Milline Fernand Léger stiilis maal attracts ostjaid?

Kõrge kontrast (Kontrast) maalid: 88% külastustest, 68% kataloogist.