Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646446teosed 53409kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

François Boucher populaarsed teosed ja külastajate statistika

1703 – 1770

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi François Boucher lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

François Boucher: olulised näitmed

Bouguereau Song of the Angels on kunstniku François Boucher kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 1200 külastust, mis moodustab 4% kunstniku kogukavast. Järgnevad Zenobia Found by Shepherds on the Banks ja Diana after the Hunt. Kokku 28400 külastust: 5200 kunstniku lehel ja 23200 tablade juures. Tõus 167% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (18000 külastust). Peamised keeled: korea (18%), jaapani (16%) ja hispaania (13%). Pealised riigid: Jaapan (23%), Lõuna-Korea (16%) ja Hispaania (9%). Seadmete jaotus: arvutid (70%), telefonid (25%) ja seadmed (6%) Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) on eelistatud stiil: 36% külastustest ja 16% kataloogist.

Top 10 François Boucher teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on François Boucher maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. Bouguereau Song of the Angels 1 Bouguereau Song of the Angels 1200 külastust · 4,4%
  2. Zenobia Found by Shepherds on the Banks 2 Zenobia Found by Shepherds on the Banks 1200 külastust · 4,4%
  3. Diana after the Hunt 3 Diana after the Hunt 1200 külastust · 4,4%
  4. The Setting of the Sun 4 The Setting of the Sun, 1752 1100 külastust · 4,0%
  5. Katkisud unee 5 Katkisud unee, 1750 1100 külastust · 4,0%
  6. The Love Letter 6 The Love Letter, 1750 1100 külastust · 4,0%
  7. Portrait of Marquise de Pompadour 7 Portrait of Marquise de Pompadour 1100 külastust · 4,0%
  8. Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764) 8 Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764), 1758 900 külastust · 3,3%
  9. The Birth of Venus 9 The Birth of Venus, 1740 800 külastust · 2,9%
  10. Portrait of Marquise de Pompadour 10 Portrait of Marquise de Pompadour, 1756 700 külastust · 2,6%

Kuidas on François Boucher lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260500
Jul 2026240015600
Aug 20268001900
Sept 202620005200

Kui palju on François Boucher maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas François Boucher populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Diana oma vannist välja ast…00000000010000
Bouguereau Song of the Ange…0000000000200600
Madame de Pompadour (Jeanne…0000000004000300
Madame Bergeret00000000000100
The Interrupted Sleep0000000002000200
The Setting of the Sun00000000000100
Pastoral Scene0000000002000100
Venus at Vulcan00000000010000
The Toilette000000000100100100
Boreas Abducting Oreithyia0000000005000100

Telefonid või arvutid: kus François Boucher on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid1980069,7%
telefonid700024,6%
seadmed16005,6%

Milline on François Boucher publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
korea110017,7%
jaapani100016,1%
hispaania80012,9%
araabia4006,5%
saksa4006,5%
hollandi4006,5%
Chinese4006,5%
bulgaaria3004,8%
inglise3004,8%
itaalia3004,8%

Kui palju on François Boucher päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt1000
laup. 10 Okt800
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt1300
neljap. 15 Okt1500
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt700
pühap. 18 Okt700
esmasp. 19 Okt800
teisip. 20 Okt1100
kolmap. 21 Okt1200
neljap. 22 Okt800
reede 23 Okt1800
laup. 24 Okt500
pühap. 25 Okt900
esmasp. 26 Okt2500
teisip. 27 Okt2800
kolmap. 28 Okt (ennust)1700
neljap. 29 Okt (ennust)1600
reede 30 Okt (ennust)1800
laup. 31 Okt (ennust)1200
pühap. 1 Nov (ennust)1400
esmasp. 2 Nov (ennust)2400
teisip. 3 Nov (ennust)2800
kolmap. 4 Nov (ennust)2000
neljap. 5 Nov (ennust)1900
reede 6 Nov (ennust)2100
laup. 7 Nov (ennust)1400
pühap. 8 Nov (ennust)1600
esmasp. 9 Nov (ennust)2800
teisip. 10 Nov (ennust)3300
kolmap. 11 Nov (ennust)2200
neljap. 12 Nov (ennust)2100
reede 13 Nov (ennust)2400
laup. 14 Nov (ennust)1600
pühap. 15 Nov (ennust)1800
esmasp. 16 Nov (ennust)3200
teisip. 17 Nov (ennust)3600

Küsimused François Boucher kohta

Mis on kunstniku François Boucher kõige vaadeldavaim maal?

Bouguereau Song of the Angels, mis on saanud 1200 külastust või 4% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi François Boucher saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

28400 viimease zwölf kuuga (5200 kunstniku lehel, 23200 tablidel).

Kas François Boucher esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (70%), telefonid (25%) ja seadmed (6%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 70%.

Milliseid keeli François Boucher veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

korea (18%), jaapani (16%) ja hispaania (13%). Enamasti kasutatakse keelt korea osalusel 18%.

Kas on olemas François Boucher stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 36% külastustest võrreldes 16% kataloogist.