Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi François Rude lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
François Rude: olulised näitmed
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) on kunstniku François Rude kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 600 külastust, mis moodustab 54% kunstniku kogukavast. Järgnevad Head of an ancient Warrior ja Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise. Kokku 1700 külastust: 800 kunstniku lehel ja 900 tablade juures. Tõus 50% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (1200 külastust). Kerge värvitoon (Värvitoit) on eelistatud stiil: 55% külastustest ja 10% kataloogist.
Top 4 François Rude teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on François Rude maali kõige enam vaadeldud teos.
Kuidas on François Rude lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 100 |
Kui palju on François Rude maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad François Rude maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Võimas ja autoritaarne | 33,3% | 75,0% |
| Nostalgiiline | 33,3% | 12,5% |
| Kirglik | 33,3% | 12,5% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 20,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 60,0% | 72,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 10,0% | 27,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 90,0% | 45,5% |
| Kerge värvitoon | 10,0% | 54,5% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 90,0% | 45,5% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 54,5% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 30,0% | 54,5% |
| Kõrge kontrast | 70,0% | 45,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,0% | 9,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,0% | 36,4% |
| Ühtne palett | 40,0% | 54,5% |
Kuidas François Rude populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neapolitan Fisherboy Playin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Departure of the Volunteers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of an ancient Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Marshal Ney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Rising to Immortal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Imperial Eagle Watching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on François Rude publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 33,3% |
| hispaania | 100 | 33,3% |
| prantsuse | 100 | 33,3% |
Kui palju on François Rude päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 300 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 200 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 100 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 100 |
Küsimused François Rude kohta
Mis on kunstniku François Rude kõige vaadeldavaim maal?
- Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), mis on saanud 600 külastust või 54% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 4.
Kui palju külastusi François Rude saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 1700 viimease zwölf kuuga (800 kunstniku lehel, 900 tablidel).
Kas on olemas François Rude stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Kerge värvitoon (Värvitoit): 55% külastustest võrreldes 10% kataloogist.