Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449561teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Jean Frédéric Bazille nõudluse ja külastajate statistika

1841 – 1870

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jean Frédéric Bazille lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jean Frédéric Bazille: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Jean Frédéric Bazille viimase 12 kuu jooksul on Vannujad (Suvemaastik): 9700 vaatlemist, mis moodustab 39% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Perekohtumine ja The Pink Dress. Jean Frédéric Bazille kogus kokku 26200 külastust, millest 3100 artistile kuuluvatel lehtedel ja 23100 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 37% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 16900 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (68%), telefonid (30%) ja seadmed (2%) Ostjad eelistavad Tasakaalustatud (Kontrast): seda on 57% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 4% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Jean Frédéric Bazille teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Jean Frédéric Bazille 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Vannujad (Suvemaastik) 1 Vannujad (Suvemaastik), 1869 9700 külastust · 39,0%
  2. Perekohtumine 2 Perekohtumine, 1867 6900 külastust · 27,7%
  3. The Pink Dress 3 The Pink Dress, 1864 700 külastust · 2,8%
  4. La Toilette 4 La Toilette, 1870 500 külastust · 2,0%
  5. The Fisherman with a Net 5 The Fisherman with a Net, 1868 400 külastust · 1,6%
  6. Still Life with Fish 6 Still Life with Fish, 1866 400 külastust · 1,6%
  7. Portrait of Auguste Renoir 7 Portrait of Auguste Renoir, 1867 400 külastust · 1,6%
  8. Self Portrait with Palette 8 Self Portrait with Palette, 1865 300 külastust · 1,2%
  9. The Heron 9 The Heron, 1867 300 külastust · 1,2%
  10. Landscape on the Shore of Lez 10 Landscape on the Shore of Lez, 1870 300 külastust · 1,2%

Kui palju huvi Jean Frédéric Bazille on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300200
Jul 2026150015400
Aug 20268004600
Sept 20265002900

Kui tihti vaadatakse Jean Frédéric Bazille maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Jean Frédéric Bazille maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vannujad (Suvemaastik)000000000410033001800
Perekohtumine000000002004700800700
La Toilette0000000004001000
Self Portrait with Palette00000000020000
The Pink Dress0000000006000100
Portrait of Renoir00000000000100
The Family Gathering000000000000
The Studio on the Rue de Fu…000000000000
Summer Scene (Bathers)00000000010000
Portrait of Edouard Blau00000000010000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Jean Frédéric Bazille sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1780067,9%
telefonid780029,8%
seadmed6002,3%

Milles keeles Jean Frédéric Bazille ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
itaalia20033,3%
hispaania10016,7%
jaapani10016,7%
korea10016,7%
portugali10016,7%

Kuidas on Jean Frédéric Bazille päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept300
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept100
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept500
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt400
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt (ennust)100
neljap. 15 Okt (ennust)400
reede 16 Okt (ennust)100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)300
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)300

Jean Frédéric Bazille: korduvad küsimused

Millised Jean Frédéric Bazille maalid on kõige otsitud?

Vannujad (Suvemaastik) on eduridas 9700 külastusega (39% Jean Frédéric Bazille vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Jean Frédéric Bazille interest on?

26200 külastust ka twelve kuus: 3100 kunstniku lehel ja 23100 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Jean Frédéric Bazille sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (68%), telefonid (30%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 68% külastustest.

Millist tüüpi maale Jean Frédéric Bazille ostjad eelistavad?

Tasakaalustatud (Kontrast): 57% külastustest kogu kataloogi 4% kohta.