Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frits Thaulow lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Frits Thaulow: olulised näitmed
At Quimperlé on kunstniku Frits Thaulow kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 1600 külastust, mis moodustab 12% kunstniku kogukavast. Järgnevad The River at Beaulieu ja The Old Church by the River. Kokku 12500 külastust: 2100 kunstniku lehel ja 10400 tablade juures. Tõus 611% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Sept 2026 (6400 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (55%), telefonid (42%) ja seadmed (3%) Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) on eelistatud stiil: 53% külastustest ja 24% kataloogist.
Top 10 Frits Thaulow teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Frits Thaulow maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
At Quimperlé
1600 külastust · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1400 külastust · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1100 külastust · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1000 külastust · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 külastust · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 külastust · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 külastust · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 külastust · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 külastust · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 külastust · 2,9%
Kuidas on Frits Thaulow lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 4500 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sept 2026 | 1400 | 5000 |
Kui palju on Frits Thaulow maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Frits Thaulow maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 20,0% | 7,3% |
| Pehme varjund | 24,0% | 53,3% |
| Kerge luminants | 36,0% | 31,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 18,0% | 8,0% |
| Valgusrikas | 2,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 20,0% | 24,1% |
| Kerge värvitoon | 48,0% | 41,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 29,2% |
| Selge värvitoimivus | 8,0% | 5,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 57,6% | 80,7% |
| Neutraalsed toonid | 36,4% | 12,9% |
| Tume | 6,1% | 6,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 28,0% | 35,0% |
| Tasakaalustatud | 62,0% | 59,9% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 5,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,0% | 0,7% |
| Õrna | 20,0% | 15,3% |
| Tasakaalustatud | 14,0% | 12,4% |
| Erilugus | 26,0% | 29,2% |
| Kõrge kontrast | 36,0% | 42,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,0% | 25,6% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 11,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,0% | 15,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 52,0% | 36,5% |
| Ühtne palett | 22,0% | 10,9% |
Kuidas Frits Thaulow populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefonid või arvutid: kus Frits Thaulow on sirvele käinud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita tabelit
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6900 | 55,2% |
| telefonid | 5200 | 41,6% |
| seadmed | 400 | 3,2% |
Milline on Frits Thaulow publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 700 | 58,3% |
| hispaania | 400 | 33,3% |
| tšehhi | 100 | 8,3% |
Kui palju on Frits Thaulow päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 200 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 400 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 300 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 200 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 200 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 900 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 900 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 400 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 1000 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 200 |
| reede 30 Okt (ennust) | 300 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 400 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 200 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 300 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 1200 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 200 |
Küsimused Frits Thaulow kohta
Mis on kunstniku Frits Thaulow kõige vaadeldavaim maal?
- At Quimperlé, mis on saanud 1600 külastust või 12% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Frits Thaulow saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 12500 viimease zwölf kuuga (2100 kunstniku lehel, 10400 tablidel).
Kas Frits Thaulow esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Külastuste jaotus on arvutid (55%), telefonid (42%) ja seadmed (3%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 55%.
Kas on olemas Frits Thaulow stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 53% külastustest võrreldes 24% kataloogist.