Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gabriel Von Max lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Gabriel Von Max: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid St. Theresa Morl rohkem kui üht teist kunstniku Gabriel Von Max teost: 12 kuuga on neid külastatud 700 korda, mis moodustab 33% kogukogusest. Järgnevad Monkeys as Judges of Art ja Get finished Flowering. Gabriel Von Max sai kokku 2900 külastust: 800 kunstniku lehel ja 2100 tablidel. Momentum aegles: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 2400 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia) saab 71% külastustest, kuid moodustab vaid 40% kataloogist.
Gabriel Von Max: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Gabriel Von Max kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
St. Theresa Morl
700 külastust · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 külastust · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 külastust · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 külastust · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 külastust · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 külastust · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 külastust · 4,8%
-
8
Last Performance
100 külastust · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 külastust · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 külastust · 4,8%
Kuidas Gabriel Von Max lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Gabriel Von Max maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Gabriel Von Max maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 24,0% | 38,1% |
| Pehme varjund | 36,0% | 14,3% |
| Kerge luminants | 24,0% | 9,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,0% | 38,1% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 60,0% | 47,6% |
| Kerge värvitoon | 32,0% | 47,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 4,0% | 4,8% |
| Selge värvitoimivus | 4,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 63,2% | 61,9% |
| Neutraalsed toonid | 31,6% | 38,1% |
| Tume | 5,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 64,0% | 47,6% |
| Tasakaalustatud | 32,0% | 52,4% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,0% | 4,8% |
| Õrna | 8,0% | 4,8% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 4,8% |
| Erilugus | 20,0% | 23,8% |
| Kõrge kontrast | 54,0% | 61,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 4,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,0% | 71,4% |
| Ühtne palett | 36,0% | 23,8% |
Millised Gabriel Von Max maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Milles keeles Gabriel Von Max ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 50,0% |
| hispaania | 100 | 50,0% |
Kui palju külastusi päevas Gabriel Von Max saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Teel Gabriel Von Max kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Gabriel Von Max maalide kõige enam külastatakse?
- St. Theresa Morl: 700 vaatlemist, 33% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Gabriel Von Max siia külastavate inimeste arv?
- 2900 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 800 kunstniku lehel ja 2100 tablidel.
Milline Gabriel Von Max stiilis maal attracts ostjaid?
- Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia) maalid: 71% külastustest, 40% kataloogist.