Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Georges Jules Victor Clairin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Georges Jules Victor Clairin: olulised näitmed
An Ouled Nail Tribal Dancer on kunstniku Georges Jules Victor Clairin kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 800 külastust, mis moodustab 33% kunstniku kogukavast. Järgnevad The Opium Smokers ja Massacre des Abencérages à Grenade. Kokku 1900 külastust: 100 kunstniku lehel ja 1800 tablade juures. Tõus 67% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (1100 külastust). Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) on eelistatud stiil: 88% külastustest ja 47% kataloogist.
Top 10 Georges Jules Victor Clairin teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Georges Jules Victor Clairin maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
An Ouled Nail Tribal Dancer
800 külastust · 33,3%
-
2
The Opium Smokers, 1872
400 külastust · 16,7%
-
3
Massacre des Abencérages à Grenade
300 külastust · 12,5%
-
4
Ophelia
200 külastust · 8,3%
-
5
Spanish Woman On Balcony
100 külastust · 4,2%
-
6
Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile
100 külastust · 4,2%
-
7
The sultans favorites
100 külastust · 4,2%
-
8
Les Saltimbanques
100 külastust · 4,2%
-
9
Elegant Ladies Fishing
100 külastust · 4,2%
-
10
Buste De Femme De Profil
100 külastust · 4,2%
Kuidas on Georges Jules Victor Clairin lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sept 2026 | 0 | 500 |
Kui palju on Georges Jules Victor Clairin maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Georges Jules Victor Clairin maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 13,3% | 8,3% |
| Pehme varjund | 33,3% | 41,7% |
| Kerge luminants | 33,3% | 41,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,7% | 8,3% |
| Valgusrikas | 3,3% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 43,3% | 12,5% |
| Kerge värvitoon | 26,7% | 58,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 26,7% | 29,2% |
| Selge värvitoimivus | 3,3% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 63,0% | 83,3% |
| Neutraalsed toonid | 29,6% | 12,5% |
| Tume | 7,4% | 4,2% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 40,0% | 12,5% |
| Tasakaalustatud | 46,7% | 87,5% |
| Eerem ja ergas | 13,3% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 3,3% | 0,0% |
| Õrna | 20,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 3,3% | 0,0% |
| Erilugus | 33,3% | 37,5% |
| Kõrge kontrast | 40,0% | 62,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 6,7% | 4,2% |
| Õrnalt segatud palett | 13,3% | 8,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 8,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 46,7% | 62,5% |
| Ühtne palett | 23,3% | 16,7% |
Kuidas Georges Jules Victor Clairin populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanish Woman On Balcony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Opium Smokers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Les Saltimbanques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sultans favorites | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sarah Bernhardt dans son ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Promenade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brûleuses de varech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Vivants Défendent Leurs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman by the sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Georges Jules Victor Clairin publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on Georges Jules Victor Clairin päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 100 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 200 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Georges Jules Victor Clairin kohta
Mis on kunstniku Georges Jules Victor Clairin kõige vaadeldavaim maal?
- An Ouled Nail Tribal Dancer, mis on saanud 800 külastust või 33% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Georges Jules Victor Clairin saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 1900 viimease zwölf kuuga (100 kunstniku lehel, 1800 tablidel).
Kas on olemas Georges Jules Victor Clairin stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 88% külastustest võrreldes 47% kataloogist.