Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646784teosed 53423kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Gerrit Dou Mida ostjad vaatavad

1613 – 1675

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gerrit Dou lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gerrit Dou: ostjate vaade

Ostjad avavad teoseid A Fisherman's Wife rohkem kui üht teist kunstniku Gerrit Dou teost: 12 kuuga on neid külastatud 3700 korda, mis moodustab 23% kogukogusest. Järgnevad Astronomer ja Self-Portrait. Gerrit Dou sai kokku 16800 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 14600 tablidel. Momentum aegles: Sept 2026 oli 13% vähem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 11500 külastust. Külastused seadmete kaupa: arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Rahu ja sereniteit (Lütlus) saab 29% külastustest, kuid moodustab vaid 0% kataloogist.

Gerrit Dou: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad

Gerrit Dou kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3700 külastust · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 külastust · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 külastust · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 külastust · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 külastust · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 külastust · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 külastust · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 külastust · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 külastust · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 külastust · 2,5%

Kuidas Gerrit Dou lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601000
Jul 2026130010200
Aug 20263002000
Sept 20266001400

Kuidas Gerrit Dou maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Gerrit Dou maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife00000000022001200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Milline on Gerrit Dou sihtrühma seadmete jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Ava statistika
SeadeKülastusedJaga
arvutid1100065,5%
telefonid520031,0%
seadmed6003,6%

Milles keeles Gerrit Dou ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
vene60046,2%
Chinese30023,1%
tšehhi1007,7%
inglise1007,7%
itaalia1007,7%
portugali1007,7%

Kui palju külastusi päevas Gerrit Dou saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt600
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt100
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt100
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt300
neljap. 22 Okt200
reede 23 Okt500
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)300
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)100
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)300
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)100
reede 6 Nov (ennust)200
laup. 7 Nov (ennust)100
pühap. 8 Nov (ennust)100
esmasp. 9 Nov (ennust)200
teisip. 10 Nov (ennust)300
kolmap. 11 Nov (ennust)200
neljap. 12 Nov (ennust)100
reede 13 Nov (ennust)200

Teel Gerrit Dou kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Gerrit Dou maalide kõige enam külastatakse?

A Fisherman's Wife: 3700 vaatlemist, 23% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

Mis on Gerrit Dou siia külastavate inimeste arv?

16800 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 2200 kunstniku lehel ja 14600 tablidel.

Milleid seadmeid Gerrit Dou külastajad kasutavad?

Külastuste jaotus on arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 65%.

Milline Gerrit Dou stiilis maal attracts ostjaid?

Rahu ja sereniteit (Lütlus) maalid: 29% külastustest, 0% kataloogist.