Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449564teosed 30613kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Giorgio Vasari nõudluse ja külastajate statistika

1511 – 1574

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giorgio Vasari lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giorgio Vasari: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Giorgio Vasari viimase 12 kuu jooksul on Viimane kohtupäev (detail): 800 vaatlemist, mis moodustab 8% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: The Last Judgment (detail) ja Perseus and Andromeda. Giorgio Vasari kogus kokku 10500 külastust, millest 1600 artistile kuuluvatel lehtedel ja 8900 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 114% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 7900 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (89%) ja telefonid (11%) Ostjad eelistavad Draamatiline (Lütlus): seda on 47% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 26% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Giorgio Vasari teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Giorgio Vasari 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Viimane kohtupäev (detail) 1 Viimane kohtupäev (detail), 1572 800 külastust · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 külastust · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 külastust · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 külastust · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 külastust · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 külastust · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 külastust · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 külastust · 3,8%
  9. The Last Judgment 9 The Last Judgment, 1572 300 külastust · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 külastust · 2,8%

Kui palju huvi Giorgio Vasari on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200200
Jul 202610006900
Aug 2026200500
Sept 20262001300

Kui tihti vaadatakse Giorgio Vasari maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Giorgio Vasari maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Viimane kohtupäev (detail)0000000005002000
The Last Judgment0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Giorgio Vasari sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid930088,6%
telefonid120011,4%

Milles keeles Giorgio Vasari ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
saksa10033,3%
inglise10033,3%
hispaania10033,3%

Kuidas on Giorgio Vasari päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept0
teisip. 22 Sept100
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept100
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept300
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt400
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt (ennust)100
teisip. 13 Okt (ennust)300
kolmap. 14 Okt (ennust)300
neljap. 15 Okt (ennust)300
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)600
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)300
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)800

Giorgio Vasari: korduvad küsimused

Millised Giorgio Vasari maalid on kõige otsitud?

Viimane kohtupäev (detail) on eduridas 800 külastusega (8% Giorgio Vasari vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Giorgio Vasari interest on?

10500 külastust ka twelve kuus: 1600 kunstniku lehel ja 8900 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Giorgio Vasari sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (89%) ja telefonid (11%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 89% külastustest.

Millist tüüpi maale Giorgio Vasari ostjad eelistavad?

Draamatiline (Lütlus): 47% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.