Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Guercino lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Guercino: olulised näitmed
Et in Arcadia Ego on kunstniku Guercino kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 400 külastust, mis moodustab 4% kunstniku kogukavast. Järgnevad Christ and the Woman taken in adultery ja A study of God. Kokku 12000 külastust: 1500 kunstniku lehel ja 10500 tablade juures. 12% langenemine perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (9700 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (92%) ja telefonid (8%) Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) on eelistatud stiil: 35% külastustest ja 24% kataloogist.
Top 10 Guercino teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Guercino maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
Et in Arcadia Ego
400 külastust · 3,6%
-
2
Christ and the Woman taken in adultery
400 külastust · 3,6%
-
3
A study of God
400 külastust · 3,6%
-
4
Young mother, seated and pointing, with child
300 külastust · 2,7%
-
5
Souls in Purgatory Supplicating the Madonna of Loreto
300 külastust · 2,7%
-
6
A study of Christ
300 külastust · 2,7%
-
7
Christ and the Woman of Samaria, 1619
200 külastust · 1,8%
-
8
Madonna and Child, 1622
200 külastust · 1,8%
-
9
The Holy Family, 1620
200 külastust · 1,8%
-
10
Ermina Finds the Wounded Tancred
200 külastust · 1,8%
Kuidas on Guercino lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 800 |
| Jul 2026 | 1000 | 8700 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sept 2026 | 400 | 300 |
Kui palju on Guercino maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Guercino maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 34,0% | 26,1% |
| Pehme varjund | 10,0% | 10,8% |
| Kerge luminants | 6,0% | 9,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,0% | 34,2% |
| Valgusrikas | 18,0% | 19,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 34,0% | 23,4% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 36,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 35,1% |
| Selge värvitoimivus | 6,0% | 4,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 47,6% | 45,2% |
| Maapõhine | 42,9% | 43,3% |
| Monokroomne | 4,8% | 5,8% |
| Pastelltoonid | 2,4% | 3,9% |
| Tume | 2,4% | 1,9% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,0% | 30,6% |
| Tasakaalustatud | 36,0% | 45,1% |
| Eerem ja ergas | 18,0% | 24,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 26,0% | 35,1% |
| Õrna | 26,0% | 25,2% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 5,4% |
| Erilugus | 18,0% | 19,8% |
| Kõrge kontrast | 20,0% | 14,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,0% | 7,2% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 8,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,0% | 6,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 32,0% | 18,0% |
| Ühtne palett | 50,0% | 60,4% |
Kuidas Guercino populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Vocation of Saint Aloys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Woman of Sam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Amnon and Tamar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Samian Sibyl with a Put… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Pierre pleurant sa fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonid või arvutid: kus Guercino on sirvele käinud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita tabelit
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 11000 | 91,7% |
| telefonid | 1000 | 8,3% |
Milline on Guercino publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| araabia | 400 | 57,1% |
| kreeka | 100 | 14,3% |
| horvaatia | 100 | 14,3% |
| poola | 100 | 14,3% |
Kui palju on Guercino päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 200 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 300 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 600 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 200 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 400 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 500 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 300 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 300 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 600 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 300 |
Küsimused Guercino kohta
Mis on kunstniku Guercino kõige vaadeldavaim maal?
- Et in Arcadia Ego, mis on saanud 400 külastust või 4% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Guercino saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 12000 viimease zwölf kuuga (1500 kunstniku lehel, 10500 tablidel).
Kas Guercino esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Külastuste jaotus on arvutid (92%) ja telefonid (8%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 92%.
Kas on olemas Guercino stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Tasakaalustatud pehme (Värvitoit): 35% külastustest võrreldes 24% kataloogist.